Logitech F710 plastik gövde değişimi

Thargkrom

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İkinci el olarak Logitech F710 gamepad satın alıyorum. Görsellerden gördüğüm kadarıyla ürünün kasası biraz çizilmiş, yıpranmış. İnternette biraz araştırdım fakat bulamadım. Bu model için plastik gövde satan bir yer var mıdır? Ek olarak alacağım kolun pil kapağı da yok, onu temin edebileceğim bir yer varsa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba satan bir yer yok. Pil kapağını 3D yazıcıdan basarak takabilirsiniz. Aslında gövdesini de 3D yazıcı ile basılabilir. Ancak uygun proje gerekli ve bolca zaman.

Gövdesini dilersen renkli/desenli araba kaplama folyosu ile de kaplayabilirsin el becerine güveniyorsan. Onun dışında Ali Expressten baktığımda ayrı olarak kapağını satan bir satıcı göremedim. Gerçekten çok istiyorsan da bozuk veya yine 2. el başka bir F710 bulup onunki ile değiştirebilirsin.

Kapak için de şöyle bir 3D tasarım gördüm. F710u tam bilmediğim için bu basım kullanışlı olur mu yoksa olmaz mı bir fikrim yok. Bir 3D baskıcıdan dilediğin renkte bastırtabilir veya bazen belli bir ücret karşılığı bu dosyayı düzenletebilirsin de. Logitech F710 controller bottom case by Keeya Bu arkadaş sanırım tüm arkayı bastırmış. Ama indirilecek dosyalarda sadece batarya kapağı da eklemiş dileyenler için.

Gövdesini dilersen renkli/desenli araba kaplama folyosu ile de kaplayabilirsin el becerine güveniyorsan. Onun dışında Ali Expressten baktığımda ayrı olarak kapağını satan bir satıcı göremedim. Gerçekten çok istiyorsan da bozuk veya yine 2. el başka bir F710 bulup onunki ile değiştirebilirsin.

Kapak için de şöyle bir 3D tasarım gördüm. F710u tam bilmediğim için bu basım kullanışlı olur mu yoksa olmaz mı bir fikrim yok. Bir 3D baskıcıdan dilediğin renkte bastırtabilir veya bazen belli bir ücret karşılığı bu dosyayı düzenletebilirsin de. Logitech F710 controller bottom case by Keeya Bu arkadaş sanırım tüm arkayı bastırmış. Ama indirilecek dosyalarda sadece batarya kapağı da eklemiş dileyenler için.
Teşekkür ederim hocam. Kapak modelini en kısa zamanda bir arkadaşımdan rica edip baskı olarak alacağım, folyoyu da araştırıp hallederim. Teşekkürler tekrardan :)
Çıkma olarak bulabilirsin gibi duruyor.
İkinci el satılan kolların çoğu sıfıra yakın fiyatlarda. Düşük fiyatlılar da zaten çizik dolu. Alacağım kol 100 liranın altında bir fiyata satılıyor. Pil kapağı ve nano alıcısı yok. Alıcıyı logitech sağ olsun göndereceklerini söylediler. Kolu alınca tek iş pil kapağını 3d baskı almak kalıyor. Gövdeyi de artık bir şekilde kaplama vs yapacağım.
Güncelleme : Arkadaşlar gamepad geldi. Dışı beklediğim gibi değildi, gayet temiz. Bir iki yeri dışında çiziği yok denebilir fakat analoglarda biraz aşınma söz konusu. Silikon analog koruyucu almayı düşünüyorum fakat bu modele özel silikon bulamadım. Dualshock 4 koruyucularından alsam uyar mı sizce ?

Gövdesini dilersen renkli/desenli araba kaplama folyosu ile de kaplayabilirsin el becerine güveniyorsan. Onun dışında Ali Express'ten baktığımda ayrı olarak kapağını satan bir satıcı göremedim. Gerçekten çok istiyorsan da bozuk veya yine 2. el başka bir F710 bulup onunki ile değiştirebilirsin.

Kapak için de şöyle bir 3D tasarım gördüm. F710u tam bilmediğim için bu basım kullanışlı olur mu yoksa olmaz mı bir fikrim yok. Bir 3D baskıcıdan dilediğin renkte bastırtabilir veya bazen belli bir ücret karşılığı bu dosyayı düzenletebilirsin de. Logitech F710 controller bottom case by Keeya bu arkadaş sanırım tüm arkayı bastırmış. Ama indirilecek dosyalarda sadece batarya kapağı da eklemiş dileyenler için.

2 kere çıktı aldım, bekledim tam oturmuyor.

2 kere çıktı aldım, bekledim tam oturmuyor.

Tüh ya tek umudum baskıydı :D arkadaşa bastıracaktım ne güzel. Neyse sağlık olsun. Tam o kısmı kapatacak şekilde gofret kartonlarından bir parça kestim, üzerinden de siyah elektrik bandıyla geçtim. Kullanırken boşluk hissi vermiyor ve baktığın zaman belli bile olmuyor. Analoglar için de koruyucu aldım fıstık gibi oldu. 90 liraya 500 liralık kol aldım mükemmel olay :D

Yeni konular

Geri
Yukarı