Logitech F710 sağ ve sol analog gıcırtı yapıyor

yunus emre

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, ürünü alalı 4 ay oluyor. Normalde böyle bir gıcırtı yoktu ilk zamanlar sonralardan çoğalmaya başladı gıcırtı sesi. Sizce ürünü hiç açmadan aldığım firmaya verip servise mi göndersem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç açmadan derken hocam, 4 ay oldu diyorsun ilk zamanlar sessizdi şimdi ses var açmadan aldığım firmaya mı versem demişsiniz? F710 bende vardı yıllar önce 100 liraya almıştım. Kaliteli bir ürün değil, çoğu PC kumandası zamanla gıcırdama yapıyor servis hakkı varsa verebilirsiniz ya da bir tuşun bozulmasını bekleyip o zaman da verebilirsiniz. MSI, Steelseries gibi firmaların ürünlerini denemek lazım ama onlar da pahalı oluyor. Şu an Monster Pusat kullanıyorum, analoglar biraz gıcırdamaya başladı ama ergonomik rahat. F710 beni çok yoruyordu ve arka tetik tuşları bozulmuştu. İade hakkı varsa düşünmeden iade et derim.

Hiç açmadan derken hocam, 4 ay oldu diyorsun ilk zamanlar sessizdi şimdi ses var açmadan aldığım firmaya mı versem demişsiniz? F710 bende vardı yıllar önce 100 liraya almıştım. Kaliteli bir ürün değil, çoğu PC kumandası zamanla gıcırdama yapıyor servis hakkı varsa verebilirsiniz ya da bir tuşun bozulmasını bekleyip o zaman da verebilirsiniz. MSI, SteelSeries gibi firmaların ürünlerini denemek lazım ama onlar da pahalı oluyor. Şu an Monster Pusat kullanıyorum, analoglar biraz gıcırdamaya başladı ama ergonomik rahat. F710 beni çok yoruyordu ve arka tetik tuşları bozulmuştu. İade hakkı varsa düşünmeden iade et derim.

Hocam merhaba. Açmadan dememdeki kasıt oyun kolunu vidalarını söküp kendim açmayım diyorum. Vallahi ilk F710 kolumu 7 sene kullandım banamasın demedi. Bunuda 4 ay oldu alalı beğendiğim için aldım. FIFA pes oynayan birisi değilim araba yarışlarınada direksiyon setimde oynuyorum. Yani gamepadi hiç zorlamadım ve bu gıcırdıma sesi beni çok sinir etti. Logitech RMA ile iletişime geçtim email bekliyorum. Direk değişim yaparlar belki.

Hocam merhaba. Açmadan dememdeki kasıt oyun kolunu vidalarını söküp kendim açmayım diyorum. Vallahi ilk F710 kolumu 7 sene kullandım banamasın demedi. Bunuda 4 ay oldu alalı beğendiğim için aldım. FIFA pes oynayan birisi değilim araba yarışlarınada direksiyon setimde oynuyorum. Yani gamepadi hiç zorlamadım ve bu gıcırdıma sesi beni çok sinir etti. Logitech RMA ile iletişime geçtim email bekliyorum. Direk değişim yaparlar belki.
Hocam merhaba, ben de f710 u alalı 4 ay falan oluyor sağ tetik ve sağ analog gıcırtı yapmaya başladı, logitech in size geri dönüşü ne oldu, bende ona göre iletişime geçeceğim de?

Hocam merhaba, ben de F710'u alalı 4 ay falan oluyor sağ tetik ve sağ analog gıcırtı yapmaya başladı, Logitech'in size geri dönüşü ne oldu, bende ona göre iletişime geçeceğim de?

Hocam merhaba ben Logitech RMA mesaj yazdım onlardan bana Türkiye'ye ürün gönderemiyoruz dediler. Bende sonra satıp Xbox One contreller 9 nesil aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı