Logitech F710 sürekli bağlantısı kopuyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Böyle bir sorunu yoktu, son zamanlarda sürekli bağlantısı kopuyor. FIFA'da düzgün 1 oyun bile atamıyorum.
Sürekli 1-2 saniyeliğine bağlantısı kopuyor ve takılı kalıyor. Sürekli oluyor ama, dakika başı.
Neden kaynaklanıyor olabilir? Kasayla gamepad arasında mesafe yok, 30 santim falan var arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama bilgisayarla gamepad arasında 30 santim bile yok. Daha ne kadar yakın olması gerekiyor ki? Geçen haftaya kadar böyle bir sorunum da yoktu. 1 yıldır sorunsuz kullanıyordum, mesafe aynı 1 yıldır.

İlk aldığım zaman bende de deli gibi bağlantısı kesiliyordu dediğiniz gibi benim de bilgisayar ile aramda 30 cm bile yoktu ama nasıl olduysa kablosunu takmaya başlayınca bir kere bile daha gitmedi.

İlk aldığım zaman bende de deli gibi bağlantısı kesiliyordu dediğiniz gibi benim de bilgisayar ile aramda 30 cm bile yoktu ama nasıl olduysa kablosunu takmaya başlayınca bir kere bile daha gitmedi.
Bende orijinal kablosu yok. İnternetten USB çoğaltıcıları alıp biraz daha yaklaştırsam sorun çözülür mü? @Akif

Harici uzatma kablom var bugün onunla deneyip paylaşacağım sonucu.

Wi-Fi adaptörümün uzatma kablosuna taktım, gayet güzel çalışıyor.
Peki harici kabloyu çıkartınca bağlantı kesiliyor mu sürekli kasanın yakınında olmanıza rağmen?
Orijinal Logitech uzatma kablosuna bağlamadınız değil mi? Harici bir kabloya bağladınız.

usb-coklayici-usb-hub-cogaltici-4-port-265-650x650-0.jpg

Bende şunun gibi USB çoğaltıcı var. Az da olsa yakınlaştırmak amaçlı bunu takacağım şimdilik. Düzelmezse daha uzun bir USB uzatma kablosu satın alırım. Sağ olun cevaplarınız için.

Eki Görüntüle 1260169

Bende şunun gibi USB çoğaltıcı var. Az da olsa yakınlaştırmak amaçlı bunu takacağım şimdilik. Düzelmezse daha uzun bir USB uzatma kablosu satın alırım. Sağ olun cevaplarınız için.
Reis ne yaptın ya? Ben de ikinci el F710 alacağım. Bu bağlantı sorunundan korkuyorum. Bilgi verebilme şansın var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis ne yaptın ya? Ben de ikinci el F710 alacağım. Bu bağlantı sorunundan korkuyorum. Bilgi verebilme şansın var mı?
Kutu içeriğinden çıkan uzatma kablosunu kullanmak gerekiyor. Yoksa Logitech F710'u öneren ve uzun yıllar kullanan birisi olarak söylüyorum, çileden çıkartabiliyor bazen.
Bazılarında bağlantı kopması minimumdayken bazılarında sürekli kopabiliyor.
Windows yüzünden midir bilmem ancak o uzatma kablosu şart.

Kutu içeriğinden çıkan uzatma kablosunu kullanmak gerekiyor. Yoksa Logitech F710'u öneren ve uzun yıllar kullanan birisi olarak söylüyorum, çileden çıkartabiliyor bazen.
Bazılarında bağlantı kopması minimumdayken bazılarında sürekli kopabiliyor.
Windows yüzünden midir bilmem ancak o uzatma kablosu şart.

Kabloyu kullandığımzda sorun kalkıyor mu? Mesela kablou kullanırken kaç metre uzaktan kullanabiliyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı