Logitech F710 sürekli bağlantısı kopuyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Böyle bir sorunu yoktu, son zamanlarda sürekli bağlantısı kopuyor. FIFA'da düzgün 1 oyun bile atamıyorum.
Sürekli 1-2 saniyeliğine bağlantısı kopuyor ve takılı kalıyor. Sürekli oluyor ama, dakika başı.
Neden kaynaklanıyor olabilir? Kasayla gamepad arasında mesafe yok, 30 santim falan var arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabloyu kullandığımızda sorun kalkıyor mu? Mesela kablolu kullanırken kaç metre uzaktan kullanabiliyorsun?
Kabloyla kullanırken de arasında 20 santim falan oluyordu. Kablo masanın üstünde, gamepad masanın altında olursa gene bağlantı kopuyordu. Arada hiçbir engel olmaması gerekiyor. Gamepad de masanın üstünde, kablo da masanın üstünde gamepade yakın olduğunda kopma sorunu azalıyordu.

Kabloyla kullanırken de arasında 20 santim falan oluyordu. Kablo masanın üstünde, gamepad masanın altında olursa gene bağlantı kopuyordu. Arada hiçbir engel olmaması gerekiyor. Gamepad de masanın üstünde, kablo da masanın üstünde gamepade yakın olduğunda kopma sorunu azalıyordu.
Bende wireless fare de var. Odadan odaya dahi kullanabiliyorum. Galiba bu ürün eski teknoloji diye böyle bir problem var, bilemedim.
Başka bir sorum daha olacak. Ürünün üstündeki mode, back, vibration ve start tuşlarının tam olarak kullanımı nedir, bilgi verebilme şansın var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Emre12345 mode tuşunu açınca analoglar çalışmıyor, vibration tuşu titreşimi açıp kapatmaya yarıyor. Back ve start bildiğin tuş işte. FIFA'da maç bitince start'a 3-5 kere basınca menüye dönüyorsun mesela.

@Emre12345 mode tuşunu açınca analoglar çalışmıyor, vibration tuşu titreşimi açıp kapatmaya yarıyor. Back ve start bildiğin tuş işte. FIFA'da maç bitince start'a 3-5 kere basınca menüye dönüyorsun mesela.
Peki mesela FIFA'da hangi anlarda titreşim oluyor? Yani depar atınca mı, omuz omuz mücadele edince mi? Bir de senin deneyimlediğin FIFA hangisiydi. İkinci el alırsam karşılaştırmama yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı