Logitech F710 titreşmiyor

SerhatBaki

Hectopat
Daha fazla  
Bugün aldığım Logitech F710'da galiba bir sorun var. Titreşim için tuşa basıp uzun titreyince kullanmamız gerekiyor. Normalde her şey tamam şimdilik GTA V'te deneme şansım oldu onda normalde araba sürerken titremesi gerekiyor ama tık yok. Bazen duvara çarpınca telefon çalınca titrediğini duydum o kadar. Forza 4 denedim orada dağ ortamında titriyor fakat tabii yine gaza bastığımda motor gücüne göre vs. titremiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Zaten dediğiniz yerlerde olabiliyor. Her yerde titreşim çalışmaz. Normalde araba sürerken titreşim çalışmaz. Belli yerlerde çalışır. Xbox One konsolda yine Xbox kolu bile böyle.

Zaten dediğiniz yerlerde olabiliyor. Her yerde titreşim çalışmaz. Normalde araba sürerken titreşim çalışmaz. Belli yerlerde çalışır. Xbox One konsolda yine Xbox kolu bile böyle.

Bunu her iki oyun için mi söylediniz?

Ben Forza'da gaz gücüne göre motorun sürekli titrediğini sanıyordum.

Sürekli titredigini hatırlamıyorum. Belli yerlerde oluyor.

Sürekli titreyecek kadar dayanıklı cihazlar olduğunu sanmıyorum bunların. Geçenlerde Polosmart'ın DS4 modelini kullanmıştım. Mesela araba sürerken çarptığımda ya da uzun süre patinaj attığımda titriyordu. Yer yer titremesi durabiliyor, oyuna göre değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı