Logitech F710 | Xbox 360 Alternatif Gamepad Önerisi

ernblkn15

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 3 yıl önce eski sistemimde Snopy kullanıyordum fakat şimdiki güncel oyunlarda gamepad'imi kullanamıyorum. Tüm oyunlarda kullanabileceğim orta yollu bir gamepad önerir misiniz? F710 ürününe ve Xbox 360 kollarına bakıyordum, bu ürünleri kullanan arkadaşlar sorularımı yanıtlayabilir mi acaba?

F710 için;
  • Ürününüzü güncel oyunlarda kullanabiliyor musunuz?
  • Ürünü satın aldığımda ek bir yazılım ile kullanacağım platforma tanıtmam gerekiyor mu?
  • En önemlisi PC için kullanabilir miyim?
Xbox 360 için;
  • Bildiğim kadarıyla konsol haricinde kullanımı için ek bir aygıt ile bağlantı sağlıyormuş. Araştırdığım yerlere göre Türkiye'de bu ürünün orjinalini bulmam imkansız olduğu belirtilmişti, doğru mudur?
Asıl kafamı kurcalayan şey aslında iki üründe de şuydu; ben kol üzerinden FPS oyunlarını oynayamayan birisiyim, amacım hikaye dayalı ''chill'' tabirli oyunları klavye olmadan oturduğum yerden oynamak. Hangi ürün benim için daha iyi olur sizce? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
ben 2 yıldır Xbox 360 controller kullanıyorum ve dediğin gibi ayrı bir aparata gerek yok tabii kablosuz kullanmayacaksan.Benim aldığım controller kablosu 2.5 metre ve girişi usb yapan bir dönüştürücü var ucunda bence f710 alacağına Xbox 360 controller al derim taş gibi sağlam

bu arada ben Xbox 360 controller bimeksten 110 tl ye aldıydım n11 de çok pahalı daha ucuza bulursun

kardeş kusura bakma geç gördüm xbox 360 controller gamepad destekleyen bütün oyunlarda tak çalıştır ve dediğin oyunları xbox 360 controller ile bitirdim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı