Logitech G-102 FPS oyunlarında takılıyor

Bütçe
400

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, umarım herkes iyidir. Bana saçma gelen ve belki de basit bir çözümü olan bir sorunum var. G-102 farem Apex, CS:GO gibi oyunlarda ani dönüşlerde FPS'i yere indiriyor. Fareye dokunmadığımda ya da çok az hareket ettirdiğimde sorun yok, Apex'te ortalama 70-90 FPS alıyorum. Fakat fareyi sola sağa herhangi bir yere hızlı çevirdiğimde FPS 10 20 30'lara düşüyor ve hareket ettirdiğim süre boyunca bu sayılarda kalıyor. Driver kaldırmayı, güncellemeyi, tak-çıkar yapmayı denedim. Birkaç konu açılmış forumda, oradaki çözümleri de denedim bir tanesi işime yaradı gibi ama can sıkıcı şekilde. Logitech G HUB üzerinden (ki hiç kullanmam) mouse tazeleme hızını 1000'den 100'e düşürdüm ve sorun çözüldü. Şimdi bu fareyi ben 100 Hz ile mi kullanacağım. Alalı 1 sene oldu ve bu sorun çok can sıkıcı. 300-400 TL civarında kablolu fare önerilerine de açığım belki değiştirebilirim çünkü canımı sıkıyor. Claw (pençe) tipi tutuyorum fareyi ve elim orta boyutta. Şimdiden teşekkürler biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Bende 2 gün önce G-102 Lightsync modeli aldım. Valorant oynarken takıldığını gördüm ateş için basıyorum ama donuyor gibi bir şey oluyor ve FPS düşüşüde var. Tuhaf birşey galiba iade edeceğim

Aynı mouse bende de vardı ve double Click olayı vardı. Birkaç ay önce Razer DeathAdder V2 Mini aldım gayet memnunum boyu neredeyse aynı ikisinin yeni mouse arıyorsanız bakabilirsiniz.

Edit: Ben 140 TL'ye almıştım sıfır olarak internetten fiyatına baktım 500 TL üstüne çıkmış sanırım bazı yerlerde 900TL yazmışlar bazı yerlerde 560TL Hepsiburada'ya baktım 279TL yazıyor :(

Aynı mouse bende de vardı ve double Click olayı vardı. Birkaç ay önce Razer DeathAdder V2 Mini aldım gayet memnunum boyu neredeyse aynı ikisinin yeni mouse arıyorsanız bakabilirsiniz.

Edit: Ben 140 TL'ye almıştım sıfır olarak internetten fiyatına baktım 500 TL üstüne çıkmış sanırım bazı yerlerde 900TL yazmışlar bazı yerlerde 560TL Hepsiburada'ya baktım 279TL yazıyor :(
Ben de o fareye bakıyordum bütçem yeterse almaya çalışacağım, elimdekini satarım artık alan olursa. Üzüldüm çok severek kullandığım bir fare aslında. Logitech kalitesi biraz üzdü.

Memnun musunuz Razerdan herhangi bir sorunu vesaire var mı? Online oyunlarda iyi mi acaba?

Ben de o fareye bakıyordum bütçem yeterse almaya çalışacağım, elimdekini satarım artık alan olursa. Üzüldüm çok severek kullandığım bir fare aslında. Logitech kalitesi biraz üzdü.

Memnun musunuz Razer'dan herhangi bir sorunu vesaire var mı? Online oyunlarda iyi mi acaba?

Online oyunlarda takilmalar var mı sizde?

Geri
Yukarı