Logitech G Hub G332 Kulaklığı Görmüyor

Merhaba, hocam tekrardan size buradan ulaşayım dedim ama bir sorun olmaz umarim eğer sizde henüz almadıysanız. Kulaklığı kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu ve ilk deneyimlerimi aktarmayı düşündüm. Öncellikle rahatlık konforundan gayet memnun kaldım, günlük 6 saat veya daha fazlasında, uzun süre hiç çıkartmadan kullandığımda bile herhangi bir rahatsızlık veya kulaklarda başımı ağrıtmadı. Terletme konusunda da ben sıcak yerde yaşamama rağmen öyle aşırı terletme gibi bir durumla karşılaşmadım. Ki burada hava 40 derece olduğunu düşünürsek gayet ideal. Performans açısında FPS oyunlarında, en azindan şu anlık CS:GO ve CS:1.6'da deneyimlediğim kadarıyla gayet yeterli buldum. Eğer CS oynuyorsanız bu açıdan performansı iyi diyebilirim ben sesleri gayet net alabiliyorum, henüz farklı FPS oyunlarında denemedim PUBG, Fortnite vs. oynamadığım ve sevmediğim icin. Müzik konusunda pek müzik kulağım yoktur pek de anlamam, dinlemem :) ama kendi ayarlarınızı yapıp denerseniz bence bu tarafta da çok da fena olmayan sonuçlar alırsınız diye düşünüyorum. ( Bassları fazla verip, sesleri boğuyor gibi, bunları deneyimleyerek küçük ayarlamalar yapılabilir.) şimdilik deneyimlerimi detaysızda olsa aktarmaya çalıştım, buradan belki başka arkadaşlarda görür, deneyimlerimi okumak ister. Yeni kulaklık almak isteyen arkadaşlarda okur belki sırf 7.1 yok diye seçmezse ve gamepower, rampage gibi markalara yönelirse bu kulaklığa ayıp eder. :)
Merhaba G HUB'a okutamadiniz sanırım 332'yi o zaman nereden ses ayarlarını yaptınız.

G230 devamı olduğu için kaliteli bir kulaklık benim emektar G230 artık hafiften gidici G332 almayı planlıyorum.

Geri
Yukarı