Logitech G HUB: İşletim sisteminiz uyumlu değil hatası

Aynı sorun bende de oldu. G203 lightsync mouse aldım ve daha bugün programı kurmaya çalışırken bu hatayla karşılaştım. Çözüm önerisi olan ya da uygulamanın kurulu halini atabilen varsa paylaşırsa sevinirim. (Yönetici olarak çalıştırmayı ve tüm uyumlulukları denedim fakat sorun devam etmekte.)
Uygulama yüklenmiyor.
İşletim sistemi Windows 8.1 ama uyumlu değil diyor.
Sonunda hallettim umarım işine yarar. Tüm adımları sende kurulu olmasalar bile kontrol et ve yap.

Lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. G Hub'ı kaldırın
2. G Hub bileşenlerinin hiçbirinin Görev Yöneticisinde çalışmadığından emin olun
3. C:\Program Files\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
4. C:\ProgramData\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
5. C:\Users\\AppData\Local\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
6. Users C:\\AppData\ \Roaming\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
7. Windows Tuşu'na basın, ardından Navigasyon yazın, Kayıt editörüne tıklayın
8. HKLM\\ Microsoft SOFTWARE \ Windows\CurrentVersion\Uninstall\{521c89be-637f-4274-a840-baaf7460c2b2} kayıt defteri anahtarını silin
9. PC'yi yeniden başlatın
10. G Hub'ı yeniden yükleyin: ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/gaming/lghub_installer.exe

Daha sonrasında uygulamayı kendi içerisinde sağ üstten güncellemen lazım. Yüzde olarak 0'da kalırsa korkma bekle. Arkada kurar kendisi. Geri dönüşünü bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    37,8 KB · Görüntüleme: 456
Son düzenleme:
Aynı sorun bende de oldu. G203 lightsync mouse aldım ve daha bugün programı kurmaya çalışırken bu hatayla karşılaştım. Çözüm önerisi olan ya da uygulamanın kurulu halini atabilen varsa paylaşırsa sevinirim. (Yönetici olarak çalıştırmayı ve tüm uyumlulukları denedim fakat sorun devam etmekte.)

Sonunda hallettim umarım işine yarar. Tüm adımları sende kurulu olmasalar bile kontrol et ve yap.

1. G Hub'ı kaldırın
2. G Hub bileşenlerinin hiçbirinin Görev Yöneticisinde çalışmadığından emin olun
3. C:\Program Files\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
4. C:\ProgramData\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
5. C:\Users\\AppData\Local\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
6. Users C:\\AppData\ \Roaming\ adresine gidin ve LGHUB klasörünü silin
7. Windows Tuşu'na basın, ardından Navigasyon yazın, Kayıt editörüne tıklayın
8. HKLM\\ Microsoft SOFTWARE \ Windows\CurrentVersion\Uninstall\{521c89be-637f-4274-a840-baaf7460c2b2} kayıt defteri anahtarını silin
9. PC'yi yeniden başlatın
10. G Hub'ı yeniden yükleyin: ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/gaming/lghub_installer.exe

Daha sonrasında uygulamayı kendi içerisinde sağ üstten güncellemen lazım. Yüzde olarak 0'da kalırsa korkma bekle. Arkada kurar kendisi. Geri dönüşünü bekliyorum.
Pardon yeni gördüm.
Bu kayıt defteri silme olayı pc ye zarar verir mi?

Pardon yeni gördüm.
Bu kayıt defteri silme olayı pc ye zarar verir mi?
Kayıt defterinde muhtemelen burda verilen adres olmayacaktır sende daha öncesinde g hub'ı kurmadığın için ama yine de eğer önceden yüklenmişse diye ek tedbir olarak programın kayıt defterindeki adresini de silmemiz gerektiği söylenmiş yani sadece önceden kurulmuş bir g hub varsa onu temizlemeye yarayacaktır, ek bir sıkıntı çıkarmaz.

Biz hiç kuramadık, siz kurmuş ve güncelleyemiyor muydunuz?

"1. G Hub'ı kaldırın" metodonuzun başında şöyle bir ibare var

Son düzenleme:
Biz hiç kuramadık, siz kurmuş ve güncelleyemiyor muydunuz?

"1. G Hub'ı kaldırın" metodonuzun başında şöyle bir ibare var
Tüm adımları sende kurulu olmasalar bile kontrol et ve yap.
Hayır ben de kuramamıştım ama çözümün genele hitap etmesi için tüm adımları yazdım. Eğer önceden hiç kurulmuş olmasa bile 1,7,8. adımlar dışında kontrol etmenizde fayda var.
Kilit nokta 10. adımda aslında. Logitechin kendi sitesindeki indirilen dosyadan farklı bir exe ile kurulum yapılmakta.

Hayır ben de kuramamıştım ama çözümün genele hitap etmesi için tüm adımları yazdım. Eğer önceden hiç kurulmuş olmasa bile 1,7,8. adımlar dışında kontrol etmenizde fayda var.
Kilit nokta 10. adımda aslında. Logitechin kendi sitesindeki indirilen dosyadan farklı bir exe ile kurulum yapılmakta.
Teşekkürler, deneyeceğim.
Merhaba gelişmeler hakkında bilgi vereceğim.Programı kurmayı başardım.Sadece FTP'deki dosyayı indirip kurdum.Diğer seçeneklerle uğraşmadım.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de oldu. G203 Lightsync mouse aldım ve daha bugün programı kurmaya çalışırken bu hatayla karşılaştım. Çözüm önerisi olan ya da uygulamanın kurulu halini atabilen varsa paylaşırsa sevinirim. (yönetici olarak çalıştırmayı ve tüm uyumlulukları denedim fakat sorun devam etmekte.)

1. G HUB'ı kaldırın.
2. G HUB bileşenlerinin hiçbirinin görev yöneticisinde çalışmadığından emin olun.
3. C:\program files\ adresine gidin ve lghub klasörünü silin.
4. C:\programdata\ adresine gidin ve lghub klasörünü silin.
5. C:\Users\\AppData\Local\ adresine gidin ve lghub klasörünü silin.
6. users C:\\appdata\ \roaming\ adresine gidin ve lghub klasörünü silin.
7. Windows tuşu'na basın, ardından navigasyon yazın, kayıt editörüne tıklayın.
8. HKLM\\ Microsoft software \ Windows\CurrentVersion\Uninstall\{521c89be-637f-4274-a840-baaf7460c2b2} kayıt defteri anahtarını silin.
9. PC'yi yeniden başlatın.
10. G HUB'ı yeniden yükleyin: ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/gaming/lghub_installer.exe

Ben navigasyonu bulamadım ama tam olarak nerede acaba?

Win+R kombinasyonuyla açılan pencereden regedit şeklinde yazıp enterladığınızda da aynı kayıt editörü açılacaktır. Ama bu adımı, eğer daha öncesinde programın kurulumunu yaptıysanız yapmanız gerek.
1623071282193.png

bende hklm yok local machine içinde de yok bana görseller ile anlatırmısın yada discordun varsa ordan ekran paylaşayım win 7 var bende win 10 yapamadım olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı