Logitech G HUB "MSVCP140.dll bulunamadı" hatası

hixlyn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G204 Gaming mouse aldım ve G HUB indirdim fakat bir hata verdi.

MSVCP140.dll bilgisayarınızda eksik olduğu için program başlatılamadı.

Bu hatayı verdi.

Yardım eder misiniz?

2015 yazılımları kurulmuyor, çünkü sistemden 2015 yazılımları silinmiyor. Program ekle/kaldırdan silindi görünse bile sistemde hala var.
Bu araçla bile çözemedik.

Ben 8.1 kullanmaması taraftarıyım, direkt 10'a geçmeli.

Rica ederim, bakın burada rehber var, dikkatli okur ve söylenenleri takip ederseniz yapabilirsiniz.

İşletim sisteminiz güncel mi? Değilse 20H2 sürümüne güncelleyin. Setup dosyasının konumunu doğrulayamıyor sanırım. Antivirüs yazılımını devre dışı bırakıp öyle kurmayı deneyin. Şimdiye kadar attığım 4 dosya için de deneyin bunları.

Sorun şu ki:

1614704942802.png

Windows Update'lerini denetle deyince böyle oluyor. Hizmetlerden etkinleştirmeye çalışınca da erişim engellendi hatası veriyor.

Merhaba!

Dediklerimi yaptınız mı? Yaptıktan sonra Denetim Masası'ndan Intel Rapid Technology silin ve güncelini kurun. Daha sonra tekrar deneyin güncellemeyi.

Evet dediklerinizi yaptım ancak bir konuda takıldım. Raporu RAR'da sıkıştırdıktan sonra Google Drive'ıma geçtim ve dosyayı oraya attım. Ama nasıl Technopat ekibine göndereceğimi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı