Logitech G HUB "MSVCP140.dll bulunamadı" hatası

hixlyn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G204 Gaming mouse aldım ve G HUB indirdim fakat bir hata verdi.

MSVCP140.dll bilgisayarınızda eksik olduğu için program başlatılamadı.

Bu hatayı verdi.

Yardım eder misiniz?

Temiz kuruluma geçmeden önce, AVG'yi kaldırıp C++ 2015 yazılımlarını kurmayı tekrar dener misiniz? Bu sorunun temiz kurulum dışında çözüldüğünü zaten görmedim de denemesi bedava sonuçta.

Maalesef, hiçbir şekilde yönetici bir oturum yok ve yöneticilik verilmiyor. Her şey devre dışı, Allah'a emanet çalışıyor makine. Windows 8.1 zaten.
O halde belirtildiği gibi temiz kurulum iyi olacaktır. Aslında kurtarma modundan açılacak komut isteminden SFC ve DISM uygulanırsa düzelir ama yine de bu sistemden hayır gelmez. En iyisi temiz kurulum. :D

2015 yazılımları kurulmuyor, çünkü sistemden 2015 yazılımları silinmiyor. Program ekle/kaldırdan silindi görünse bile sistemde hala var.
Bu araçla bile çözemedik.

Ben 8.1 kullanmaması taraftarıyım, direkt 10'a geçmeli.

2 adet oturum var bilgisayarda. Birisi user, birisi de administrator. Administrator'a geçip güncelleme yapacaktık ancak sistem gerçekten aşırı bozulmuş, güncellemeler de engellenmiş.

Tabii ki girebilirsin. Ama tekrar girsek bile çözebileceğimizi zannetmiyorum, yönetici olarak çalıştır ekranı bile gelmiyor.

Şu anda önerim sana temiz kurulum Windows 10 yüklemen. Çünkü Windows 10'da çözemediğimiz sorun aşırı düşük.

Bana yardım ettiğin için teşekkürler, ben şu an bilgisayarı kapattım. Yarın devam etsek olur mu?

O halde belirtildiği gibi temiz kurulum iyi olacaktır. Aslında kurtarma modundan açılacak komut isteminden sfc ve DISM uygulanırsa düzelir ama yine de bu sistemden hayır gelmez. En iyisi temiz kurulum. :D

Ben de Windows 10 sisteme geçmek istiyorum ama ben bu gibi (sizin dediğiniz şeyler)
şeylerden çok anlamıyorum. Sistemi bozarım diye hiç dokunmuyorum, o yüzden hala W8.1.

Rica ederim, bakın burada rehber var, dikkatli okur ve söylenenleri takip ederseniz yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı