Logitech G Hub sonsuz yükleme ekranı sorunu

teschey

Hectopat
Öncelikle merhaba, 2 gün önce Logitech G102 lightsync mouse almıştım. Mouse elime ulaşır ulaşmaz Logitech G Hub programını yükledim ve sorunsuz bir şekilde kullanabiliyordum. Fakat bu gün programı açmaya çalıştığımda yükleme ekranında takılıyordu ve şu an hala bu sorunu yaşıyorum. İnternetten araştırdığımda bir sürü kişinin bu sorunu yaşadığını gördüm. Ayrıca internetteki bir sürü çözüm önerisini denedim fakat yine olmadı. Koskoca bir firma nasıl böyle bir sorun yaşatıyor anlayamıyorum. Programı kullanamadığımdan dolayı doğal olarak hiçbir şekilde faremi özelleştiremiyorum. Sizlerin bildiği bir çözüm önerisi var mıdır? Uzun bir süre bu sorunu çözemezsem en kötü ihtimalle bilgisayara format atmak zorunda kalacağım.

Ayrıca aygıt yöneticisinde "HID uyumlu fare" yazıyor. Herhangi bir Logitech mouse taktığımızda orada Logitech mi yazması gerekiyor? Kısaca driverlarda mı bir sorun var sizce?

Şimdiden teşekkürler.

Bende 2 gün önce G203 lightsync aldım Logitech G Hub uygulaması yüklenmiyor. Yükleme %100 oluyor ve donuyor.Yardım ederseniz sevinirim

Bende 2 gün önce G203 lightsync aldım Logitech G Hub uygulaması yüklenmiyor. Yükleme %100 oluyor ve donuyor.Yardım ederseniz sevinirim
Eğer uygulamayı ilk kuruyorsan biraz beklemen lazım ben de uzun sürmüştü diye hatırlıyorum. Ayrıca bendeki sorun birkaç gün sonra kendiliğinden düzeldi. Ama yine de Logitech'in bu programı hiç anlamadığım bir şekilde bir sürü kişide sorun yaşatıyor maalesef.

Eğer uygulamayı ilk kuruyorsan biraz beklemen lazım ben de uzun sürmüştü diye hatırlıyorum. Ayrıca bendeki sorun birkaç gün sonra kendiliğinden düzeldi. Ama yine de Logitech'in bu programı hiç anlamadığım bir şekilde bir sürü kişide sorun yaşatıyor maalesef.
Şimdi yine deneyeceğim olmazsa bu sabaha kadar açık bırakacağım yüklemeyi. Olursa bu sabah yazarım. Yorumunuz için teşekkürler.
Hocam 25 dk civarı oldu başlatalı aynen böyle kalıyor umarım sabaha yüklenir.
Hocam sabah oldu hala aynı manzara öncekinden sonra yeniden başlattım 7 saat falan yüklendi manzara bu şekilde sizce sorun nedir? Ya da sorunu yakında düzeltirler mi?

Dosya Ekleri

• logilogi.png
    logilogi.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 85
  • Logitech Hata.png
    Logitech Hata.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
Ben G213 kullanıyorum 1 kez bu hata düştü sonra uygulamanın Installer'ını yükledim. İnstallerden girince düzgünce çalıştı. Sadece tek seferliğine installerden girmeniz yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı