Çözüm Logitech G HUB yükleme ekranında sonsuz döngüye giriyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba,

Bu sorunu kendim yaşadım. Size çözümden bahsedeceğim. Normalde 2022 Logitech G HUB sürümünde bazen yükleme ekranında sonsuz döngüye girebiliyor. Bunu uygulamayı eksiksiz tamamen kaldırarak çözenler var ancak işe yaramayabiliyor. Ayrıca 2022 sürümünde bazı Logitech ekipmanları desteklemediğinden dolayı da bu durum olabiliyor.

Şu an Logitech G HUB sürümünüzü Revo Uninstaller ile tamamen kaldırın. Appdata gibi yerlerden de artık dosyası varsa kaldırın.

Buradan bu sürümü indirin. Bu sürüm, 2020 sürümü ve sonsuz döngü yaşayanlar için sorunsuz çalışan bir sürüm. 2020 sürümü ancak uygulama tam. Güncelleme yaparak güncel 2022 sürümü kullanmayı deneyebilirsiniz ancak daha sorunsuz olduğundan dolayı bu sürümü öneririm.

Dosya orijinal ve 2020 resmi sürümünden olduğundan dolayı virüs falan yoktur. Dosyanın upload tarihi 2020 gözüküyor dosyanın sürümü 2020 olduğundan dolayı. Yoksa kendim upload ettim daha yeni.

1667854617475.png

Uygulamayı kurduğunuz zaman sorunsuz çalışacaktır. Sonsuz döngü falan yapmayacaktır. 2022 yenilikleri yok ancak aydınlatmayı değiştirmek gibi şeyler mevcut. En azından Logitech Gaming Software kullanmak yerine daha iyi.

1667854706404.png

1667854748126.png

1667854757679.png

Menüler bu şekilde. Güncellenmesini istemiyorsaniz ayarlardan otomatik güncelleştirmeyi kapatın.

Son düzenleme:
G203 model bir mouse kullanıyorum günlerdir problemi çözmeye çalışıyorum bu konu gerçekten çok işime yaradı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı