Logitech G HUB yükleme ekranında takılı kalıyor

Muuzy

Decapat
Daha fazla  
Bugün, 1 saat önce Logitech G HUB'dan bir ayar yapacaktım. Ama uygulamayı açmaya çalıştığımda sadece loading ekranı vardı ve uygulama açılmıyordu. Dün de uygulamada güncelleniyor diyordu ve oda öyle takılı kalmıştı. Bende silip tekrar kurmaya karar verdim ama aşağıdaki PNG'deki gibi kaldı. Yardım edebilecek, bilgili biri var mıdır?

Dosya Ekleri

• yf.PNG
    yf.PNG
    811,4 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün, 1 saat önce Logitech G HUB'dan bir ayar yapacaktım. Ama uygulamayı açmaya çalıştığımda sadece loading ekranı vardı ve uygulama açılmıyordu. Dün de uygulamada güncelleniyor diyordu ve oda öyle takılı kalmıştı. Bende silip tekrar kurmaya karar verdim ama aşağıdaki PNG'deki gibi kaldı. Yardım edebilecek, bilgili biri var mıdır?
Hocam LGHUB çok yeni bir program. Çok sorunu var. Logitech Gaming Software'ı bırakmasalar ne güzel olcaktı. Sil yükle başka bir seçenek yok.

Hocam lghub çok yeni bir program. Çok sorunu var. Logitech Gaming Software'ı bırakmasalar ne güzel olacaktı. Sil yükle başka bir seçenek yok.

Silip baştan yükledim zaten. Böyle oluyor.
Tüm dosyalarını silip bir daha yüklemen gerek. Ayrıca otomatik güncelleştirmeleride kapat. Bazen program hiç çalışmıyor.

Nasıl yapabilirim?

Ayrıca tüm dosyalar bazen silinmemiş olabilir. Belgeler kısmında ve program files kısmında kalan belgeler olabilir. Onları da silip denemekte fayda var.

Ayrıca tüm dosyalar bazen silinmemiş olabilir. Belgeler kısmında ve program files kısmında kalan belgeler olabilir. Onları da silip denemekte fayda var.

Evet, ben onları silmek için bir uygulama kullanmıştım. RevoUninstaller mı neydi hatta ama VCRedist'leri de sildi. Oyunlara falan giremedim bir süre. Sonra çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı