Logitech G PRO vs Logitech G PRO X Superlight

Bütçe
500-1400

ErenOzdemir

Centipat
Katılım
17 Şubat 2020
Mesajlar
15
Öncelikle merhabalar. 4 yıllık Mouse'um olan Logitech G102'yi değiştirmeye karar verdim. Logitech fareleri araştırdım ve G PRO Wireless'ı keşfettim. G PRO Wireless'ın videolarını izlerken son model olan Logitech G PRO X Superlight modelini keşfettim. Birinde RGB var, birinde yok. Biri 80 gr, biri 60 gr. Sizce hangisini almalıyım, aradaki 300 TL'lik fiyat farkını neden vermeliyim ve aralarındaki farklar nelerdir?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

AirJET

Kilopat
Katılım
21 Mayıs 2016
Mesajlar
5.342
Çözümler
7
Öncelikle merhabalar. 4 yıllık Mouse'um olan Logitech G102'yi değiştirmeye karar verdim. Logitech fareleri araştırdım ve G PRO Wireless'ı keşfettim. G PRO Wireless'ın videolarını izlerken son model olan Logitech G PRO X superlight modelini keşfettim. Birinde RGB var, birinde yok. Biri 80 gr, biri 60 gr. Sizce hangisini almalıyım, aradaki 300 TL'lik fiyat farkını neden vermeliyim ve aralarındaki farklar nelerdir?

Skatez'leri, sensörü geliştirildi ve G PRO Wireless'daki çift tıklama sorunu ve sağ ve sol fare tuşunun birbirine değmesi düzeltildi o yüzde G PRO X superlight çok daha iyi ve fiyat farkına değer.
 

Feagil

Femtopat
Katılım
7 Nisan 2022
Mesajlar
6
Sensörleri aynı. Wireless daha hafif. Hero da tuş sayısını arttırabiliyorsun. Diğer kronik sorunları bilmiyorum ama en önemli fark hafiflik.
 
Yukarı