Logitech G PRO vs Razer Viper Ultimate

buluttan

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır Wireless gecikmesi az olan mouse arıyorum, gözüme 2 tane mouse çarpti. Logitech G PRO ve Razer Viper Ultimate. Aklım Glorius Model O'ya da gitti fakat delikli mouselerden hoşlanmıyorum. Başka öneriniz varsa ya da Logitech G PRO mu Razer Viper Ultimate mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar kendi son postumda da arada kaldığım bir konu var orada daha detaylı açıkladım. G403 ile G Pro arasında kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam merhabalar kendi son postumda da arada kaldığım bir konu var orada daha detaylı açıkladım. G403 ile G PRO arasında kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam genellikle FPS oyunları oynuyorsanız Logitech G PRO size çok uygun fakat ergonomik bir yapısı yok bu yüzden eliniz rahat etmeyebilir şahsen ben aldığım günden beri daha iyi oynadığımı söyleyebilirim ama flicklerde biraz zorlanıyorum ama ben çoğu açıdan G PRO Wireless'i size öneririm.
Ama diyorsanız ben ergonomik olmasını istiyorum Razer DeathAdder V2 Pro da çok üst düzey bir faredir öneriyorum.

Hocam genellikle FPS oyunları oynuyorsanız Logitech G PRO size çok uygun fakat ergonomik bir yapısı yok bu yüzden eliniz rahat etmeyebilir şahsen ben aldığım günden beri daha iyi oynadığımı söyleyebilirim ama flicklerde biraz zorlanıyorum ama ben çoğu açıdan G PRO Wireless'i size öneririm.
Ama diyorsanız ben ergonomik olmasını istiyorum Razer DeathAdder V2 Pro da çok üst düzey bir faredir öneriyorum.

Hocam merhaba fareyi aldınız mı? Ben de bu iki model arasında kaldım. PUBG için hangisini tercih etmeliyim? Razer Viper Ultimate alınır mı?

Rehberime göz atabilirsiniz hangisi daha iyi olur diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı