Logitech G PRO vs SteelSeries Prime Wireless

benglobalim

Decapat
Logitech G PRO almayı düşünüyordum fakat SS Prime çıktığında biraz kafam karıştı. Hangisi daha iyidir? Hangisini önerirsiniz? Bir de Logitech G PRO X Superlight'ın Türkiye stoklarına gelmesini bekleyip onu mu almalıyım sizce?

FlexR

Centipat
Makaleler
3
Yer
Gamepower'ın kaliteli olduğu yer.
Logitech G PRO almayı düşünüyordum fakat SS Prime çıktığında biraz kafam karıştı. Hangisi daha iyidir? Hangisini önerirsiniz? Bir de Logitech G PRO X Superlight'ın Türkiye stoklarına gelmesini bekleyip onu mu almalıyım sizce?
G Pro X SL daha iyi fakat stok gelmek bilmiyor, ben acele etmem, Model O Wireless'a bakabilirsiniz.
Vatan'da var ama bildiğiniz üzere kazık fiyat.

KS
benglobalim

benglobalim

Decapat
G Pro X SL daha iyi fakat stok gelmek bilmiyor, ben acele etmem, Model O Wireless'a bakabilirsiniz.
Vatan'da var ama bildiğiniz üzere kazık fiyat.
Aa hocam Vatan'da yoktu en son. Teşekkürler 1530 TL pahalı ama almaya çalışacağım. Sizce beklesem indirime falan girer mi bir de ?

denizsevim

Decapat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Teşekkürler fakat hala biraz kararsızım. Steelseries'ten hangi konularda daha iyidir?
Logitech Wireless konusunda artık kendini kanıtladı bence; Logitech G Pro Wireless kullanıyorum. Daha önce Model O Wireless, Razer Viper Wireless, Razer Lancehead Wireless kullanmıştım hiç birinden memnun kalmadım sürekli bağlantıları kopuyordu.

sirzinker

Picopat
Superlight stoklara gelmiş herhalde, kaçırmayın derim. Prime Wireless'a ergonomik GPXSL diyebiliriz ama her türlü Superlight öneririm. 1.500TL verilir mi onu bilemem ama fiyatı düşmez.

KS
benglobalim

benglobalim

Decapat
Arkadaşlar şu anda Logitech G Pro X Superlight alacağım fakat hala emin değilim. Steelseries'in de iyi olduğu noktalar var bildiğim kadarıyla. Alayım mı ne diyorsunuz?

Yukarı