Logitech G PRO X Alınır mı?

Habrsa

Hectopat
Arkadaşlar yakın zamanda Logitech G PRO X Wireless alacaktım fakat tekrar düşünmek istedim. Sizce alayim mi yoksa başka markamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wireless dediğiniz için mouse olarak anladım. Oyun için alacak olursan tavsiye etmem. Sebebi ise gecikme ihtimalidir. Bence aynı fiyata kablolu bir Logitech mouse alabilirsin.

Ben bunu öneririm. Şahsen kullanıyordum, fakat şu an başka bir mouse kullanıyorum. Eğer bu kadar parayı vermek istersen bunu öneririm.

Wireless dediğiniz için mouse olarak anladım. Oyun için alacak olursan tavsiye etmem. Sebebi ise gecikme ihtimalidir. Bence aynı fiyata kablolu bir Logitech mouse alabilirsin.

Ben bunu öneririm. Şahsen kullanıyordum, fakat şu an başka bir mouse kullanıyorum. Eğer bu kadar parayı vermek istersen bunu öneririm.

G Pro wireless mouse bu iki mousedan da daha iyi, g502 moba oyunları için daha uygun. Rival 650 ise yandaki panelde ki yapışkan eriyor

Arkadaşlar yakın zamanda Logitech G PRO X Wireless alacaktım fakat tekrar düşünmek istedim. Sizce alayim mi yoksa başka markamı önerirsiniz?
Hocam söylediğiniz kulaklık hiç rahat değilmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı