Logitech G PRO X için en iyi, stabil ses profili önerisi

Evet, ilk ekran görüntüsündeki Gelişmiş Ekolayzer kısmı.

Beğenmediyseniz en doğal hakkınız. Sorun varsa Logitech çok güzel ilgileniyor. :)
İlginiz için teşekkür ederim. Ne yalan söyleyeyim beklediğim performansı bulamadım maalesef 2 kulaklık arasında kalıp bunu seçmiştim ama sanırım bunun sonucu hüsran. Bir de bir şey daha sormak istiyorum size. Ürünü açarken kutuda hafif bi yırtık oluştu o anın heyecanıyla maalesef ki :D servise gönderdiğimde iade konusunda problem çıkar mı acaba?

İlk kutumda sorun yoktu ama ikinci kutum da biraz aynı şekilde yırtıldı. Logitech, bazen ürünü bile istemeden yenisini yollayan bir firma. Dert edeceklerini sanmıyorum ama konu mağazaysa genelde kutu hasar gördüğünde sorun yaratabiliyorlar. Faturanızın ve seri numaranızın olması yeterli. Raporu vereceklerini düşünüyorum sorunluysa.

İlk kutumda sorun yoktu ama ikinci kutum da biraz aynı şekilde yırtıldı. Logitech, bazen ürünü bile istemeden yenisini yollayan bir firma. Dert edeceklerini sanmıyorum ama konu mağazaysa genelde kutu hasar gördüğünde sorun yaratabiliyorlar. Faturanızın ve seri numaranızın olması yeterli. Raporu vereceklerini düşünüyorum sorunluysa.
Sitesinden araştırıyorum şu an nasıl iletişime geçebileceğime dair. Teşekkür ederim ilginize, sağ olun. Sanırım iade alırlarsa yeni bir kulaklık bakmayı düşünüyorum. :(

Teknosa'ya götürmenize gerek yok. Bu, sadece sürecinizi uzatır. Penta'yı arayıp direkt onlara gönderin ve size Yurtiçi Kargo kodu versinler. İşlemin sonucunda size ya ürünün yenisini yollarlar ya da iade için servis raporu.

14 gün içerisinde mağazadan iade etmediğiniz için kutusu biraz hasar görse de sorun olmaz. Sadece garantiye gönderiyorsunuz ve onlar ilgileniyor. Logitech, kutusu hasar gördü diye ürünü değiştirmeyecek/iade ettirmeyecek değil ya. :)

Belki üründe sorun olduğu için ses tuhaf geliyor olabilir. Testin sonucunu beklemekte fayda var. En fazla 2-3 güne hallediyorlar. Yarın kargoya verseniz en geç çarşamba günü yenisin yollamış olurlar sanırım İstanbul'a yakın bir yerdeyseniz.

Ürünü garantiye gönderdiğinizde süreç ve sonuç hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ?
Göndereli yaklaşık bir, bir buçuk hafta oldu süreç devam ediyor.
Ürünü garantiye gönderdiğinizde süreç ve sonuç hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ?
İade talebim kabul edildi. Dış kutusunu yırtmıştım yanlışlıkla ona rağmen kabul ettiler. İade için fatura bekliyorum. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Herkes kulaklıktan çok memnun ama ben değildim sesi az olduğu için. İade ettim kurtuldum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı