Logitech G Pro X oyuncu kulaklığı ve diğer Logitech ekkipmanların uzun kullanım incelemesi

• Konuyu başlatan A.E.G
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 1B
Arkadaşlar merhaba;
Bu incelememde (ilk defa yazıyorum hatalarımı affedin) Logitech'in g Pro X oyuncu kulaklığını, G502 oyuncu faresini, G413 oyuncu klavyesini ve G440 oyuncu mousepadinin uzun kullanım da artılarını eksilerini anlatacağım.

G Pro X kulaklığı.
Artılar;
1)Malzeme kalitesi çok kaliteli biraz şey duruyor ama gayet iyi.
2)Sesi ve mikrofonu kullandığım en iyi Logitech kulaklık demeliyim.
3)Kablosu örgü ama öyle kalın örgü hani katlarsın 1 hafta sonra soyulur anladınız siz, onun gibi değil sağlam, ince, zarif.
4)Mikrofona gelince ben fazla bağırarak konuşan biriyim onun için yan sesi açıp oyun oynarım fakat eski (G633) kulaklığımda cızırtıdan oyun oynayamazdınız bunda konuşmazsanız bir de nefesi farklı yerlerden almazsanız duymuyorsunuz hiçbir şey.
Eksiler;
1)Eğer yaşınız ergenlik çağında ise bir de fazla yağlı saç ve vücuda sahipseniz padlerde bayağı sıkıntı çıkıyor benim açımdan(kadife padler bayağı kepekleniyor saç tutuyor pis duruyor, deri padlerde yağlanıyor (daha fazla pislik yapmıyorum :)
2) bu kadar başka bir eksiği yok beni rahatsız eden.

G413 klavye.
Artılar,
1) Fazla sesli değil gayet güzel bir klavye belki biraz ağır gelebilir ama alışıyor insan onun dışında falza artısı yok benim için.

Eksiler;
1)Tamam eyvallah güzel klavye ama bu kadar narin bir klavye görmedim romer g tuşlar sert bir klavye kullanırsanız ya da masaya vurusanız garantisi yok yani her an ben gidiyorum modunda.
2)Vallahi en ufak bir tozu belli ediyor biraz fazla pasaklı kendileri.

G502 mouse.
Artıları;
1)Yaklaşık 4 yıldır benimle her şeyi ile bence iyi bir mouse fazla bir eksiği yok benim gözümde.

Eksikleri;
1) Kablosu haşat oldu kendi elimle 5tane katlanmayı tek tek düzelltim 1 tane de duruyor sola doğru yatırdım mouse tutucu görevi yapıyor.
2)Megatron kafası gibi ama montajla falan uğraşıyorsanız tuş atayıp tak tak işlerinizi halledebilirsiniz.

G440 mousepad.
1)Mousepad hakkında fazla söylenecek bir şey yok benim için gayet kaliteli bir mousepad. Üstüne milkshake, gazoz çay, lokum, meyve, su ne varsa döküldü silmeyle bile düzeliyor. Sadece bir kere yıkadığınız zaman benim gibi kalıp sabunla yıkamayın sabun iz bırakıyor bir de yüzeyi çok kötü yapıyor, duş jeli ideal.

Evet arkadaşlar yani ilk defa böyle bir şey yazıyorum garip bir his. Sonuna kadar okuyan arkadaşlara teşekkür ederim herkese iyi günler iyi sosyaller. Bu ekipmanlar adına bir sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı