Logitech G PRO X vs Razer BlackShark V2

Emre.Upset

Decapat
Merhabalar, çoğunlukla dizi, müzik, oyun gibi işler için kullanacağım G PRO X'e rahatlık açısından ve film müzik açısından kötü diyorlar doğru mu? Çoğunlukla ses kasmak için kullanacağım fakat dizi ve müzik içinde kullanacağım sizce hangisini almalıyım?

Blackshark V2 iyi bir kulaklık değil benim görüşüm. İkisi arasından G PRO X öneririm. Ancak bu ikisi dışında farklı bir ürün düşünürseniz Cloud 2 öneririm. Müzik ve film performansı için bir şey diyemem ama oyun konusunda ikisinden de daha iyi.

Blackshark V2 iyi bir kulaklık değil benim görüşüm. İkisi arasından G PRO X öneririm. Ancak bu ikisi dışında farklı bir ürün düşünürseniz Cloud 2 öneririm. Müzik ve film performansı için bir şey diyemem ama oyun konusunda ikisinden de daha iyi.

G PRO X rahatlık açısından kötü diyorlar hocam doğru mu? Müzik ve film açısından çok mu kötü?

G PRO X rahatlık açısından kötü diyorlar hocam doğru mu? Müzik ve film açısından çok mu kötü?
G PRO 2nd Gen modelini kullanıyorum, tasarım olarak G PRO X ile tamamen aynı. Oldukça rahat bir ürün.

Blackshark v2 kullanıyorum. Aşırı hafif olmasına karşın malzeme kalitesi güzel. Ses kasma konusunda arctis 3 ile kıyaslayabilirim anca. Çünkü bundan önce onu kullandım. Onla arasında devasa bir fark var. Mikrofonu da idare eder. 700 tl ye sinerji.com dan almıştım.

2.jenarasyon ile 1.jenarasyonun ne farkı vardır hocam? Hangisini almamı tavsiye edersiniz?
G PRO 1st Gen;

1645890900815.png

G PRO 2nd Gen;

1645890923324.png

Bende alttaki var. G PRO X ile aynı tasarım.

Bu da G PRO X;

1645890957031.png

Geri
Yukarı