Elektronik Logitech G102 beyaz/siyah 229 TL

Aynen anlama, okuma sıkıntısı var herhalde sende. Katar Pro'nun sensörü daha iyi tabii PWM3327 avago AM010'dan daha iyi. O kadar rehber yapmışım okumaya tenezzül etmediniz herhalde.

Bu arada G102 Prodigy var elimde, sensörü 3327'den kötü, Lightsync olanlara hiç girmiyorum onun sensörü rezalet zaten.

(Prodigy'de mercury sensör var, Lightsync'de AM010 sensör var, öğrenmiş olun bari.)

AM010 sensör olduğuna dair net bir cevap yok her mouse de yakın değerler veriyor. Ben kağıt üzerinde ki verilere dayanara kzaten 2 arkadaşıma Katar Pro aldım 2 fareyide direk rafa kaldırdık. İlk geldiklerinde gayet hoş olan sensör sanki HDD miş gibi gitgide yavaşladı 2 mousedede. Ben tecrübeye dayanarak bir bilgi verdim. Ayrıca Reddit'te Lightsync de Hero'ya yakın değerler veren mouselere sahip bir kitlede vardı. Logitech isim vermeyerek bir facia yaratmış olsa da ben G203'e rakip olanlar arasından bir tek tercihe göre G203 geçebilecek fareyi Rival 3 olarak gördüm. Kağıt üzerindeki bilgiler çok güzel ama fareyi kaldırınca bile algılaması ve cidden zamanla körelen bir şekilde olmaları onları zaten sözde "F/P" yapıyor. Bildiğin zamanla bozulsun diye tasarlamış Corsair. (herkeste aynı olacak diye bir kaide yok)

Son olarak forumda (teknolojide tıpkı tarih gibi %50'dir) yazsın bence. Kağıt üzerindeki verilere bakacak olursak Gamepower, Rampage, gibi markaların ürünleride gayet hoş değil mi? Logitech'i alınca sensörden şikayeti olan insanlar değil de inceleyen insanlarda garip veriler oluyordu. Şimdiye kadar mouse değişimi dahi yapan sayılı markalardan olmasının yanında garantide yüzü düşük çıkan insan sayısı en az markalardan. İçinizde Logitech önerenleri "fanboy" olarak adlandırmanızı değiştirmeden bizim yorumlarımızı anlayamayacaksınız sanırım. Ki ben kendi tecrübeme göre sensörü benim elimde mouselerde açık ara iyi demişken siz gidip kendi reklamınızı yapmaktan başka bir şey yapmadınız. Asıl okuma/anlama problemi sizde var sanırım. Tekrardan yazma gereği duymayacağım kolay yol deneyip alabilirsiniz, iyi sosyaller.

Son düzenleme:
O Prodigy de var Lightsync modellerinde o sorun giderilip sensör değiştirildi.

Sensör kötü diyenler Katar Pro'nun sensörünü bile iyi sanan insanlar olsa sanırım. O bütçedeki tüm rakiplerini kullandım açık ara oyun konusunda Logitech'e yaklaşabileni yok.

Bu ürün Lightsync Switch sensör ve diğer tüm problemleri giderilip ARGB olan hali.
Kendim kullanıyorum diyorum siz sorun giderildi diyorsunuz. Ben kullanım deneyimimi bilirim ve sorun çıkarıyor. Servise yolladım yenisini gönderdiler ama oda sorun çıkarmaya doğru gidiyor. Bir şeyin giderildiği yok.

Bu arada ben bunu 150 TL'ye almıştım ve 150 TL civarındaki en iyi mouse benim için. Fakat 220 TL'de farklı seçenekler var, ayrıca sorun yaşayanlar varmış.

Sen öyle san, avago AM010 sensör var rezalet bir sensör 120 IPS 20G. Bana gülme atanların bir şey bildiği ettiği yok.

Konusunu bile yaptım.

(Anlayana)

FPS oyunu oynayamazsın bu mouse ile. Günlük kullanıcının ihtiyacı olmaması normal Gaming mouse adı altında satılan bir üründe sensöründe takılma yaşıyorsan mouse sensör olarak yetersizdir, ihtiyacı karşılamıyordur.

120IPS 20G AM010 sensörü var 10 yıllık ucuz dandik bir sensör, beğenmediğin DeathAdder V2 Mini ve Viper Mini de 300IPS 35G sensör var, sensör olarak aralarında uçurum var. Sırf lodu daha az diye berbat bir mouse alınmaz.

Saçma sapan yorumları okuyunca IQ seviyem düştü, bilmiyorsanız mesaj yazmak zorunda değilsiniz. Ahkam kesmeyin.

G102 ile Valorant immortal 1'im (60Hz laptop )

G102 ile Valorant immortal 1'im (60Hz laptop )

Farenin dandik olması ile İmmortal olmanın ne alakası var, Ben söyleyeyim zerre alakası yok. Beynini kullan biraz. ;)
İstediğin kadar istediğini ol mouse kötü mü kötü.

AM010 sensör olduğuna dair net bir cevap yok her mouse de yakın değerler veriyor. Ben kağıt üzerinde ki verilere dayanara kzaten 2 arkadaşıma Katar Pro aldım 2 fareyide direk rafa kaldırdık. İlk geldiklerinde gayet hoş olan sensör sanki HDD miş gibi gitgide yavaşladı 2 mousedede. Ben tecrübeye dayanarak bir bilgi verdim. Ayrıca Reddit'te Lightsync de Hero'ya yakın değerler veren mouselere sahip bir kitlede vardı. Logitech isim vermeyerek bir facia yaratmış olsa da ben G203'e rakip olanlar arasından bir tek tercihe göre G203 geçebilecek fareyi Rival 3 olarak gördüm. Kağıt üzerindeki bilgiler çok güzel ama fareyi kaldırınca bile algılaması ve cidden zamanla körelen bir şekilde olmaları onları zaten sözde "F/P" yapıyor. Bildiğin zamanla bozulsun diye tasarlamış Corsair. (herkeste aynı olacak diye bir kaide yok)

Son olarak forumda (teknolojide tıpkı tarih gibi %50'dir) yazsın bence. Kağıt üzerindeki verilere bakacak olursak Gamepower, Rampage, gibi markaların ürünleride gayet hoş değil mi? Logitech'i alınca sensörden şikayeti olan insanlar değil de inceleyen insanlarda garip veriler oluyordu. Şimdiye kadar mouse değişimi dahi yapan sayılı markalardan olmasının yanında garantide yüzü düşük çıkan insan sayısı en az markalardan. İçinizde Logitech önerenleri "fanboy" olarak adlandırmanızı değiştirmeden bizim yorumlarımızı anlayamayacaksınız sanırım. Ki ben kendi tecrübeme göre sensörü benim elimde mouselerde açık ara iyi demişken siz gidip kendi reklamınızı yapmaktan başka bir şey yapmadınız. Asıl okuma/anlama problemi sizde var sanırım. Tekrardan yazma gereği duymayacağım kolay yol deneyip alabilirsiniz, iyi Sosyaller.

Hepsini okumadım bile o kadar değersiz boş bir yazı.

Cahillik akıyor mesajlarınızdan artık konuyu kapatın artık vaktimi harcamayın daha fazla.

Son düzenleme:
Bunlara dense dense sensin denir, moderatör arkadaşlar sanırım burada kimse tartışma yapmıyor tam tersine bir argümana karşı hakaret etmekten öteye gitmiyor, olmuyorsa zorlamamak lazım. Konu kilitlenmesi en mantıklısı.

Çift tıklama ve tekerlekte aşağı yukarı kaydırma sorunu var bu mouse ta. Farklı model ve markalara yönelmek daha iyi olur. İndirimli ve ucuz olması bir ürünü alınabilir kılmamalı.
Benim yaşamamış olmam tabiki de yaşanmayacağı anlamına gelmiyor ama 2 yıldır kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkarmadı şu ana kadar. Üstelik biraz kötü de kullanıyorum. Düşürdüğüm, altına küçük miktar su döktüğüm oldu. Önerdiğim ve şuan kullanan arkadaşlarımdan da benzer geri dönüşler aldım. Bu fiyata daha kaliteli bulunur mu bilmiyorum üstelik indirim ve kupon kovalarsaniz 200TL gibi fiyatlara düşüyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı