Logitech G102 farede gecikme tarzı bir şey var

Ürünü nereden aldınız? Bazı yerler çakmasını satıyor bu ürünün. Farenin arkasında G102 Lightsync Gaming mouse yazıyor değil mi, mavi bir şekilde?
evet ürün çakma değil zaten bu sıkıntıyı formattan sonra yaşadım hani formattan önce hiçbir sıkıntı yok ben fivem pvp oyuncusuyum benım için en ufak karenin bile önemi var ama bu sens ile yakalamam imkansiz denilebilecek kadar zorlaşıyor
@okkessimsek demek istediğinizi anlayabildim ancak üstteki arkadaşın dediği gibi hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Bu G102'nin iki tane sürümü var, Prodigy olanı da kronik sorunlu.
peki nereden bakabilirim bilginiz varmı

Farenizin modeli Lightsync mi yoksa Prodigy mi? Prodigy modelinde birçok hata bulunmakta, Lightsync modelinde bunları düzelttiler.
şöyle formattan önce hiçbir sıkıntı yoktu format attıktan sonra böyle bir olay oldu ben fivem pcp oyuncusuyum benım için en ufak bi karenin bile önemi var ama bu yaşadığım olay ile resmen imkansızlaşıyor rakibimi öldürmek
@okkessimsek farenizi çevirin. Mavi olan Logitech kısmında ne yazıyor?
logitech g102 prodigy gaming mouse ama format atmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu dediğim gibi

Evet ürün çakma değil zaten bu sıkıntıyı formattan sonra yaşadım hani formattan önce hiçbir sıkıntı yok ben FiveM PvP oyuncusuyum benım için en ufak karenin bile önemi var ama bu sens ile yakalamam imkansiz denilebilecek kadar zorlaşıyor.

Bu tik açıksa kapalı yapın, böyle sorunlar çıkartabiliyor:

1652688439957.png

Fare ayarları > sağ kısımda ilgili ayarlar > ek fare seçenekleri > işaretçi hassasiyetini artır kapalı olsun.

Bu tik açıksa kapalı yapın, böyle sorunlar çıkartabiliyor:

Eki Görüntüle 1389381

Fare ayarları > sağ kısımda ilgili ayarlar > ek fare seçenekleri > işaretçi hassasiyetini artır kapalı olsun.
evet kapattım 6 ya getirdim üsttekini youtubedan izlediğim videolarda regedit olayı vardı onu da yaptım ama değişen birşey olmadı

Logitech G102 Prodigy Gaming mouse ama format atmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu dediğim gibi.

O modelde zamanla böyle şeylerin çıkması normal. Garantisi varsa garantiye gönderin, ya da yeni aldıysanız iade edin Lightsync modelini alın.

Anlıyorum peki teşekkürler üzücü oldu garantisi yok.

Son olarak, bu alıntıyı deneyin bakalım:

İnternete bağlandığımız adaptörün/ethernet in IPv4 adresini alıyoruz.
CMD > Ipconfig
Windows tuşuna basıp "Regedit" yazıp kayıt defterini açıyoruz.

Oradan "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces"
Kısmına kadar gelip 'ınterfaces'in içindeki dosyalardan "dhcıpadress" i bizim IPv4 adresimiz olanı buluyoruz.

Ve oraya "tcpnodelay" ve "tcpackfrequency" isimli iki adet DWORD32 bit dosyası oluşturuyoruz.
Sonrasında ise bu dosylara çift tıklayıp değer kısımına 1 yazıp çıkıyoruz.

Ben böyle düşürmüştüm.

Kayıt defteriyle uğraşmak riskli bir şeydir. Yanlış bir şey yapmamaya özen gösterin.

Yoksa şu videodaki dosyalardan mı bahsediyorsunuz?

Geri
Yukarı