Logitech G102 iadesi

Eagle

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar Black Friday indirimlerinden 150 Türk lirası'na Logitech G102 aldım 27 Kasım'da Hepsiburada'dan siparişi verdim 30 Kasım'da evime ulaştı. Ancak evde değildim kutusunu hiç açmadan 2 gün kaldı, ardından bugün fareyi denerken hızlı çevirdiğimde içinden tıkırtı halinde sesler geldiğini fark ettim bunu şu anda iade edebilirim ancak aynı fiyata alamayacağımdan değişimini istiyorum da bu ürünü nereden değiştirtebilirim? Bildiğim kadarıyla Logitech sıkıntı çıkarmıyor ancak nereye başvurmalıyım?
Hepsiburada üzerinden destek talebi oluşturayım mı yoksa Logitech başka bir yolla mi alıyor?

Fiyatlar aslında sık sık o seviyelere düşüyor. Ben 159 liraya G203 almıştım. Ara ara baktığımda o fiyatlara düştüğünü görüyordum. Ayrıca iade etme imkanınız varken Logitech sıkıntı çıkartmaz diyerek değişim yapacaklarından da emin olabilir miyiz? Sonuçta iade etme gibi bir hakkımız varken bunu kullanmak belki de daha mantıklı olur.

Ama öyle yapmak istemiyorum derseniz Hepsiburada ile görüşün onlar sizi yönlendirecektir.

Geri
Yukarı