Logitech G102 tekerlek basmıyor

TimoLoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Bu ürünü Trendyol'dan almıştım bu sene mart ayında. Tekerleğe basılmıyor, basınca algılamıyor. Ürünümün garantisi falan var mı onu bilmiyorum. Logitech destek sayfası falan varsa atabilir misiniz?

Öncelikle Logitech destek yerine Trendyol'a destek talebi oluşturup geri gönderin, sorun var ise değişim yapılacaktır zaten. Değişim yapılmaz ise Logitech'e mail atarsiniz. Mart ayında aldığınıza göre garantisi vardır.

Logitech Destek için;
Üyelik oluşturun, seri numarası ile birlikte sikayetinizi belirtebilirsiniz.

Keşke önceden konu açsaydınız, fare kronik sorunlu.
Öncelikle satın aldığınız yere başvurun, garantisi varsa değişim yapılır.
@VGAMonitorluAdam hocamın da dediği gibi kabul edilmezse Logitech'e yazın.
Ki Logitech'in müşteri hizmetleri beni çok uğraştırdı ve yenisini göndermediler, ama size gönderme ihtimalleri var.

Keşke önceden konu açsaydınız, fare kronik sorunlu.
Öncelikle satın aldığınız yere başvurun, garantisi varsa değişim yapılır.
@VGAMonitorluAdam hocamın da dediği gibi kabul edilmezse Logitech'e yazın.
Ki Logitech'in müşteri hizmetleri beni çok uğraştırdı ve yenisini göndermediler, ama size gönderme ihtimalleri var.

Katılıyorum bende elimde 1 veya 1.5 yıllık (6ay hiç kullanılmadı neredeyse) G102 bulunmakta fakat tekerleği gitti şu an aşağı yukarı oynatamıyorum kolay kolay oynattığım zaman ise anlamsızca DPI değiştiriyor aynı markanın G300s modelini yaklaşık 3-4 yıl kullanmıştım sürekli cebimde taşımama rağmen.

Katılıyorum bende elimde 1 veya 1.5 yıllık (6ay hiç kullanılmadı neredeyse) G102 bulunmakta fakat tekerleği gitti şu an aşağı yukarı oynatamıyorum kolay kolay oynattığım zaman ise anlamsızca DPI değiştiriyor aynı markanın G300s modelini yaklaşık 3-4 yıl kullanmıştım sürekli cebimde taşımama rağmen.
Ben de aynısını G300S'te yaşadım.
1 yıl kullandım kullandım direk bozuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı