Logitech G102 vs G102 Lightsync

Clafeny

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, öncelikle Corsair Katar Pro'ya bakmıştım. Daha iyi olduğunu söylüyorlar fakat görünüşünü beğenmedim. Sonra ise G102 modeline baktım. Hoşuma gitti fakat Lightsync olayı varmış yanlış anlamadıysam tabii. Aralarındaki farklar neler? Çok hissedilecek fark mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

bugraatilla

Centipat
Makaleler
1
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor
Arkadaşlar selam, öncelikle Corsair Katar Pro'ya bakmıştım. Daha iyi olduğunu söylüyorlar fakat görünüşünü beğenmedim. Sonra ise G102 modeline baktım. Hoşuma gitti fakat Lightsync olayı varmış yanlış anlamadıysam tabii. Aralarındaki farklar neler? Çok hissedilecek fark mı?

Ligthsync'de ışıklar istediğin gibi ayarlanıyor.

AirJET

Hectopat

Prodigy ile Lightsync arasında Switch ve sensör farkı var ve Lightsync almanızı öneririm.

KS
Clafeny

Clafeny

Decipat
Makaleler
1
Hocam n11'de 245, hepsiburada'da ise 260TL.

Düzenleme: Garajonline'da yani gamegaraj'ın firmasında gözüken olarak 230TL.

Callisto1232

Nanopat
Makaleler
1
Yer
Linux kurmayı başardığı için seviniyor!

Umut 77

Decapat
Yer
Yalova
O fiyata değmez. Katar Pro ile sensörü aynı zaten. Az daha koyup V2 mini veya Viper mini almaya çalışın.

Yukarı