Logitech G203 almak oyun performansını arttırır mı?

perfectoo

Hectopat
Merhaba elimdeki mouse:

Bu mouse ile CS:GO oynuyorum. Rankım Nova 3.
Linkteki mouse sizi çok yoruyor. İstediğiniz gibi dönmüyor. Mesela Google açtınız, öncekine göre farklı dönüyor. Bazen çok mükemmel dönüyor. Çoğunlukla kullanırken yukarı uçuyor. Sabit bir hassasiyet ayar yapmama rağmen yok yani. Sonra fazla küçük geliyor. Tıklama hızı yavaş. Bir kere yere düştü ve yarıldı. İçi bomboş. Zaten 16 TL'lik bir mouse. Gidip F/P ürünü olan Logitech G203 alsam sizce nasıl bir fark olur? Mesela nova 3'ten hangi Rank'a çıkarım? İnternet kafeye gittiğimde bu Mouse'u kullanmıştım ve herkese tek atmaya başlamıştım 1 saatte. Bir de benim monitör 8ms 15 yıllık kare bir monitör monitör, ileride bununla ilgili de konu açacağım.

Bir de elimden uçuyor çünkü aşırı hafif. Yukarı kayıyor her sıktığımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun performansın artabilir de düşebilir de. Mouse'un büyüklüğü, ağırlığı, kavrama şekliniz ve illa ki oyuna etki edeceğinden denemeden kendinize uygun olanı bulamazsınız. Benim tavsiyem herhangi bir teknoloji mağazasına gidip size uygun olanı bulmanız.

Merhaba elimdeki mouse:

Bu mouse ile CS:GO oynuyorum. Rankım nova 3.
Linkteki mouse sizi çok yoruyor. İstediğiniz gibi dönmüyor. Mesela Google açtınız, öncekine göre farklı dönüyor. Bazen çok mükemmel dönüyor. Çoğunlukla kullanırken yukarı uçuyor. Sabit bir hassasiyet ayar yapmama rağmen yok yani. Sonra fazla küçük geliyor. Tıklama hızı yavaş. Bir kere yere düştü ve yarıldı. İçi bomboş. Zaten 16 TL'lik bir mouse. Gidip F/P ürünü olan Logitech G203 alsam sizce nasıl bir fark olur? Mesela nova 3'ten hangi Rank'a çıkarım? İnternet kafeye gittiğimde bu Mouse'u kullanmıştım ve herkese tek atmaya başlamıştım 1 saatte. Bir de benim monitör 8ms 15 yıllık kare bir monitör monitör, ileride bununla ilgili de konu açacağım.

Bir de elimden uçuyor çünkü aşırı hafif. Yukarı kayıyor her sıktığımda.

Ben Everest SGM-X7'den Corsair Katar Pro mouseuma geçtiğimde çok rahatlamıştım, Corsair Katar Pro'da G203'e benzer bir mouse. Çok fark eder bence.

Mouse değiştirmenizin tabii ki yararı olur ama şu ranktan şu ranka çıkarsınız/çıkacaksınız diye kesin bir şey söylenemez. Ben de daha önce uzun bir süre logitech g300 kullandım sonrasında g300s'e döndüm. G300s fazla küçük olduğundan rampage sector smx r-90'a geçiş yaptım. Şu an elime tam oturuyor bunun sonucunda da daha kolay hedef alabiliyorum. Mouse tavsiyesi istiyorsanız bütçe yazabilirsiniz. Okuyucular da ona göre bir yol izlemiş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı