Logitech G203 Lightsync vs Razer DeathAdder Essential

Pleasant

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i5-12400F
Anakart: ASUS PRIME B660-PLUS D4
Ekran Kartı: ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC
Ram: ADATA XPG Spectrix D50 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL17
Ssd: Samsung 970 EVO PLUS 2TB
Kasa: ASUS TUF GAMING GT301
Psu: ASUS ROG STRIX 850G 80+ Gold 850W
Meslek
Öğrenci
Selam, Gaming mouse almak istiyorum. Logitech G203 Lightsync ve Razer DeathAdder Essential arasında kaldım. İkisinin de elime tam uyacağını düşünüyorum. Logitech G203 Lightsync modelinde Logitech G102 modelindeki gibi kronik sorunlar var mı? Razer DeathAdder Essentialda sorunlar var mı? Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Palm grip tutuş şekli için uygun mu?

Yapısı itibari ile daha çok fingertip tutuş şekli'ne uygun ama benim elimi iyi kavrıyor. Çok hafif ve bana göre kullanımı kolay bir mouse ben pek bir soruna rastlamadım. Fakat palm grip tutuş açısı kullanan için pek uygun değil diye düşünüyorum. Mesela önceden inca IMG-365 farem vardı palm grip için daha uygundu eli daha iyi kavrıyordu yani elimi koyunca parmak ucu ile tuşun son noktası arasında 1 cm falan mesafe kalıyordu ama biraz daha ağır bir mouse du daha hafif bir mouse istediğim için G203'e geçtim. Ama G203 için fiyatına göre çok iyi bir ürün diyebilirim.

45-0-de1e5781356a248a915583e72c145a92.jpg

G203 kullanıyorum. Gayet memnunum. Hiçbir sorununu görmedim. Yazılım kısmına gelirsek GHUB biraz hantal bir program. Daha hızlı programlar kullandım. Eğer bu sizin için bir sorun değilse alabilirsiniz.

Diğer mouselara göz gezdirdim Corsair Katar Pro modelinin iyi olduğunu G203 ve Katar Pro arasında seçim yapınca Katar Pro'nun daha iyi olduğunu söyleyenler var. Büyük ihtimalle G203 alacağım ama Katar Pro daha iyi diyenler olunca tam emin olamadım.

Geri
Yukarı