Logitech G213 alınır mı?

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, önceki konulardanda görebildiğiniz üzere yeni bir klavye arıyorum. Aslında ilk başta gözümü kesin olarak Red Switch klavyelere çevirmişken bugün aklıma bir arkadaşımın tavsiyesi geldi. Kendisi bana G213'ü önermişti ve bende mekanik olmadığı için pek sıcak bakmamıştım. Ama şimdi biraz düşününce fiyatı da uygun, RGB'side var fakat tam ayrıntılı bilmiyorum. Bilenler varsa şu soruları cevaplayabilir mi?

1) Klavyeyi istediğim renk olarak ayarlayabiliyor muyum, bazı açılmış konularda bilgisayarı kapatıp tekrar açınca renklerin eskisine döndüğünü öğrendim. Doğru mu ya da bir çözümü var mı?

2) Membran bir klavyeye göre sesi nasıl?

3) Takılma vs. yapıyor mu?

Bu sorularımı cevaplayacak birisi varsa çok mutlu olurum.

Alınmaz. 4 yaşına basacak ve kronik tuş basmama sorunu var. Yine de sorularını cevaplayayım.

1) 5 RGB bölge var, GHub üzerinden istediğin gibi ayarlayabilirsin. Bilgisayarında sadece Windows yüklü ise kapatıp açınca ayarların kalır, geri varsayılana dönmez.
2) Membrana göre sesli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3) Hayır.

Alınmaz. 4 yaşına basacak ve kronik tuş basmama sorunu var. Yine de sorularını cevaplayayım.

1) 5 RGB bölge var, G HUB üzerinden istediğin gibi ayarlayabilirsin. Bilgisayarında sadece Windows yüklü ise kapatıp açınca ayarların kalır, geri varsayılana dönmez.
2) Membrana göre sesli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
3) Hayır.

Rampage daha fazla ses çıkarıyor. Ama olsam o 400 liraya membran almazdım.

1) 5 RGB bölge var, GHub üzerinden istediğin gibi ayarlayabilirsin. Bilgisayarında sadece Windows yüklü ise kapatıp açınca ayarların kalır, geri varsayılana dönmez.
2) Membrana göre sesli.
3) Hayır.
Teşekkürler.

Selamlar, önceki konulardanda görebildiğiniz üzere yeni bir klavye arıyorum. Aslında ilk başta gözümü kesin olarak Red Switch klavyelere çevirmişken bugün aklıma bir arkadaşımın tavsiyesi geldi. Kendisi bana G213'ü önermişti ve bende mekanik olmadığı için pek sıcak bakmamıştım. Ama şimdi biraz düşününce fiyatı da uygun, RGB'side var fakat tam ayrıntılı bilmiyorum. Bilenler varsa şu soruları cevaplayabilir mi?

1) Klavyeyi istediğim renk olarak ayarlayabiliyor muyum, bazı açılmış konularda bilgisayarı kapatıp tekrar açınca renklerin eskisine döndüğünü öğrendim. Doğru mu ya da bir çözümü var mı?

2) Membran bir klavyeye göre sesi nasıl?

3) Takılma vs. yapıyor mu?

Bu sorularımı cevaplayacak birisi varsa çok mutlu olurum.
Logitech kaliteli bir marka alınır
Sen direkt mekanik düşünüyorsan o tarz beğeniyorsan bu klavye biraz daha ağırbaşlı ve klasik.. Klasik kaliteli klavyeye rgb takılmış gibi düşün yani..
Renkler tuş aydınlatmalı ve efektleri var...
Klavyede 4 bölgeye istediğin renkleri atama gibi özelleştirme mevcut ve bilgisayarı kapattığında bozulmuyor.
(Not: G213 den yazılmıştır)

Kaliteli bir klavye fakat yaşlı ve bir o kadar sorunu var. Hem Switch'li klavyeler gibi bir rahatlığı yok. Bir aralar ben de düşünüyordum fakat vazgeçtim. Cherry MX Red Switch alabilirsin eğer o fiyat aralığında bulabilirsen.

Kaliteli bir klavye fakat yaşlı ve bir o kadar sorunu var. Hem Switch'li klavyeler gibi bir rahatlığı yok. Bir aralar ben de düşünüyordum fakat vazgeçtim. Cherry MX Red Switch alabilirsin eğer o fiyat aralığında bulabilirsen.
Kaliteli ise kalitelidir Sorunlu kaliteli ürün mü olurmuş.. Sonra sorunları var ve yaşlı derken kullandın mı ürünü?? Yaşlı klavye nasıl oluyor 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı