Logitech G213 Prodigy hâlâ alınabilir mi?

Bütçe
200-350₺

Chomusuke

Kilopat
Merhabalar, hem oyun hem de yazı işlerimde kullanmak için eskiyen klavyemin yerine yeni bir klavye almaya karar verdim. Biraz araştırma yaptım ve şu anda Logitech G213 modelinin bana en uygunu olduğunu düşünüyorum. Fakat o klavye hakkında bir süre sonra tuşlar basmıyor vs. gibi şikayetler de okudum. Sizce 2020 yılında hâlâ bu klavyeye para verilebilir mi? Farklı modeller varsa da önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe: 200-350₺ arası.

Klavyeden beklentim:
- Uzun ömürlü olması.
- Mekanikler gibi ses çıkarmaması.
- Bilek desteği.
- Sert olmayan tuşlar.
- Karanlıkta rahat kullanım için RGB.
- Büyük enter tuşu.

Peki buna yakın bir öneriniz var mı? Yoksa mecbur G213 alarak gittiği yere kadar devam etmek zorunda kalacağım...

En azından aşırı gürültülü olmaması, bilek desteği ve büyük enter tuşu olursa sevinirim.

Bütçeniz artarsa neredeyse bütün isteklerinize uyan bir full mekanik.

Teşekkürler ama maalesef bütçemin çok üzerinde olduğu için alabilmem mümkün değil.

İndirimde şu an. 350 TL. Bilek desteği mevcut.

Bu klavye aklıma yattı gibi teşekkür ederim öneriniz için.

Bilek desteği isteğimi göz ardı edersek bir öneriniz var mı peki? Tabii yine yazarken acı çektirmeyen modellerden.

Bilek desteği isteğimi göz ardı edersek bir öneriniz var mı peki? Tabii yine yazarken acı çektirmeyen modellerden.
Enter tuşunu da göz ardı edebilirseniz GXT 890 var, alanlar çok memnun. @Kemânkeş- kullanıyor.

Bunlar membrane. Sessiz mekanik;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı