Logitech G213 tuşlarda çift basma sorunu?

Görkem Aydın

Hectopat
Merhaba. Klavyemde birçok sorun vardı bunları kendim düzeltmeye çalıştım.

"D" tuşu tam basmıyordu. "C" tuşu bir kere basınca 2 kere işliyordu. Bunları düzelttim bir şekilde. Tuşu çıkarıp pamukla temizledim.

Ama "space" tuşu da "C" tuşu gibi fakat olmuyor, yazı yazarken örnek="klavye s orunu" böyle yazıyorum. Bazen ise hiç basmıyor. Ne yapmam gerekir? Nasıl düzeltirim? Çok sinir bozucu bir şey bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu an aynı sorunu yaşıyorum 1 hafa önce almıştım klavyeyi Logitech ile iletişime geçtim b harfine sert basmam falan gerekiyor bazı tuşlarda 2 kez çalışıyor umarım yardımcı olurlar.

Arkadaşlar, kesinlikle bu klavyeyi tercih etmeyin. 19 Şubat günü aldım. 1-1,5 ay sona 3-4 tuş çalışmamaya başladı. 15 Nisanda aldığım yere geri götürdüm. 2 hafta sonra değişim oldu. Tam kapanmadan 2 gün önce gittim aldım. Aradan 5 gün geçmedi, çalışmayan tuş sayısı 8'e çıktı. Çok can sıkıcı bir durum.

Arkadaşlar, kesinlikle bu klavyeyi tercih etmeyin. 19 Şubat günü aldım. 1-1,5 ay sona 3-4 tuş çalışmamaya başladı. 15 Nisanda aldığım yere geri götürdüm. 2 hafta sonra değişim oldu. Tam kapanmadan 2 gün önce gittim aldım. Aradan 5 gün geçmedi, çalışmayan tuş sayısı 8'e çıktı. Çok can sıkıcı bir durum.
Hocam aldığınız yere değil de Logitech Destek + Karşıdan Yükleme den sorununuzu iletseydiniz yenisi yollarlardı. Klavyede üretim hataları çok oluyor ama yeni gelen klavyede bir problem yaşamadım yaşarsanız dahi yine iletişime geçebilirsiniz

Hocam aldığınız yere değil de Logitech Destek + Karşıdan Yükleme den sorununuzu iletseydiniz yenisi yollarlardı. Klavyede üretim hataları çok oluyor ama yeni gelen klavyede bir problem yaşamadım yaşarsanız dahi yine iletişime geçebilirsiniz
Bir klavyeye bu kadar para vermenin nedeni verim almak. Verim alamadıktan sonra, defalarca servise gidip yenisini bekledikten sonra ne verim alınabilir, ne de hizmet!

Yeni konular

Geri
Yukarı