Logitech G213 tuşlarını tamamen şeffaf yapmak

INAAG

Femtopat
Daha fazla  
Logitech G213 klavye kullanıyorum. Klavyeyi uzun süredir kullandığım için bazı tuşların kenarlarındaki boyalar çıkmaya başladı. Tuşları çıkarıp baktığımda tamamen şeffaf yapılmışlar ve denemek için ok tuşlarının kenarlar boyalarını anahtarla kaldırdım ve oralarda şeffaf oldu. Fotoğraftaki gibi bir tuşun üstündeki tüm boyayı çıkartıp tamamen şeffaf tuşlar yapmak istiyorum. Bu boyaları nasıl tamamen çıkartabilirim?

WhatsApp Image 2021-04-26 at 02.13.20.jpeg

Tamamen şeffaf tuşlar yaptıktan hangi tuşa basacağınıza nasıl bakacaksınız? Bakmadan yazabiliyorsanız onu bilemem.

Tamamını çıkarırsanız çok kötü bir görüntü olacaktır. Işıklar tuşlara eşit dağılmadığı için sünnet çocuğunun yatak aydınlatmasına dönüşebilir.

Logitech G213 klavye kullanıyorum. Klavyeyi uzun süredir kullandığım için bazı tuşların kenarlarındaki boyalar çıkmaya başladı. Tuşları çıkarıp baktığımda tamamen şeffaf yapılmışlar ve denemek için ok tuşlarının kenarlar boyalarını anahtarla kaldırdım ve oralarda şeffaf oldu. Fotoğraftaki gibi bir tuşun üstündeki tüm boyayı çıkartıp tamamen şeffaf tuşlar yapmak istiyorum. Bu boyaları nasıl tamamen çıkartabilirim?

Eki Görüntüle 992690

Yapmanızı tavsiye etmem sebebi ise bir gün temizlemeniz gerekir ve tuşları sökmeniz gerekir ise size sorun çıkartabilir bazı tuşlar.

Şu işlemi yaparsanız büyük ihtimalle işinizi görecektir.
Benim tavsiyem komple soymak yerine sadece kenarlarını şeffaf yapmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı