Logitech G27 ETS2 LED yanmama sorunu

NeoAnderson

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar Ets2 oynarken g27 direksiyonunun ledlerinin yanmasını istiyorum bunun için Fanaleds programı var ama ben birtürlü yapamadım. Araçları ayarlanışı vede kaydedilmesi ile ilgili birşey bilmiyorum bilen biri varsa yardım edebilirmi?
@son_goku Hocam sizden yardım istiyorum bulduğum kaynağıda belirtiyorum.
Not:Bu arada 6 vites kullanıyorum.
Kaynak: G27 Devir Lambalarını Yakma | Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Türkiye

@Recep Baltaş abi sen biliyormusun nasıl yapıldığını yardım edebilirmisin?

Sanırım yardım edebilecek kimse yok :)

Merhaba arkadaşlar Ets2 oynarken g27 direksiyonunun ledlerinin yanmasını istiyorum bunun için Fanaleds programı var ama ben birtürlü yapamadım. Araçları ayarlanışı vede kaydedilmesi ile ilgili birşey bilmiyorum bilen biri varsa yardım edebilirmi?
@son_goku Hocam sizden yardım istiyorum bulduğum kaynağıda belirtiyorum.
Not:Bu arada 6 vites kullanıyorum.
Kaynak: G27 Devir Lambalarını Yakma | Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Türkiye

@Recep Baltaş abi sen biliyormusun nasıl yapıldığını yardım edebilirmisin?

Sanırım yardım edebilecek kimse yok :)

Merhaba,

İlk olarak oyunun steam üzerinden mi yoksa farklı bir yerden mi tedarik ettiğin önemli. Çünkü Fanaleds programı buna göre kendi içerisinden çıkan dosyayı yüklemeni istiyor.
Eğer Steam üzerinden yüklemediysen;
Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\plugins adlı klasörün içine fanaleds programı ile birlikte gelen "FanaLEDsPluginETS2.dll" dosyasını kopyalaman yeterli.
Bunun ardından Fanaleds programını açıp, profil bölümünde oyunu seçip aktif edersin. Hepsi bu kadar ama bu sadece ledlerin çalışması için. Biraz kafa yorarak ince ayar ile ledlerin ne zaman hangi devirde yanacağını değiştirebilirsin ancak gereksiz bir uğraş olur bana kalırsa.

İlk öncelikle yorumunuz için teşekkürler. :) Oyunum steam üzerinden dediklerinizi birebir yaptım fakat araç nasıl ekleyeceğim bilmiyorum.Yani manuel olarak eklesem led ışıkları çalışır mı ? @Sark

Araç eklemenize gerek yok. Bende G27 sahibiyim ve bir kaç ay önce bende bu oyunu oynuyordum. programın içinden çıkan dosyayı oyunun ilgili klasörüne yükledim. Oyuna girdim ve ledler çalıştı. Bunun dışında hiçbir ayar ya da ekleme yapmadım. Tabi ki basit mantıkla ben bu ledleri kullandım, dediğim gibi hassas ince ayarları yapmadım. Sanırım bu link SCS Software • View topic - [HOW TO] Logitech G27 RPM Leds with FanaLEDS (Working) size yardımcı olucaktır. Görsellerde mevcut çünkü... @NeoAnderson

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı