Logitech G29/920 fiyat önerisi

ctnmm22

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir direksiyon seti almak istiyorum(vitesli). Rampage V902 düşündüm fakat pedalları yeterli sertlikte değil oyuncak gibi denilmiş yorumlarda. G29'un sıfırı 6800 TL bandında. İkinci el G29 da ne gibi özellikler aramalıyım? Kaç TL fiyat iyidir? Önerileriniz var mı? Dolaptan ya da sahibinden de Param Güvende ile bulduğunuz ürünler varsa önerir misinin?

Not: İlk kez kullanacağım, ilk kez alıyorum. Daha önce direksiyon setim olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bütçem: 4000TL aşmazsam iyi olur.

Sökülme olan, uzun zamandır kullanılan ve sert kullanılanları almanızı tavsiye etmem.
Şimdi şöyle bir sorun var. Ben hiç anlamıyorum bu işten. Mesela okuduğuma göre adamlar içinden parça çalabiliyorlarmış. E ben nerden bilebilirim ki? Bakıyorum fiyatlara adam kullanmış ne garanti var ne bir şey gitmiş 5000 yazmış. Normal mi bu? Çoğu ilan öyle

Şimdi şöyle bir sorun var. Ben hiç anlamıyorum bu işten. Mesela okuduğuma göre adamlar içinden parça çalabiliyorlarmış. E ben nerden bilebilirim ki? Bakıyorum fiyatlara adam kullanmış ne garanti var ne bir şey gitmiş 5000 yazmış. Normal mi bu? Çoğu ilan öyle
O iş tamamen şans işi. İçinden parça alınıp alınmadığını bilemezsiniz. En azından gözünüzle bakıp alabileceğiniz, kozmetik açısından çok yıpranmamış ve çok uzun süre kullanılmamış olan ilanları tercih etmenizde fayda var.

@Rustin Cohle evet tornavida izi mantıklıymış. Peki arkadaşlar fiyat için ne diyorsunuz? Ne kadar vermeliyim? Sizce bu paralar aşırı ikinci elde. Birde kendimi zr-orlayıp sıfırını alıyım mı? Yoksa boşver ikinci el neyine yetmicek mi dersiniz?

@Rustin Cohle evet tornavida izi mantıklıymış. Peki arkadaşlar fiyat için ne diyorsunuz? Ne kadar vermeliyim? Sizce bu paralar aşırı ikinci elde. Bir de kendimi zr-orlayıp sıfırını alayım mı? Yoksa boş ver ikinci el neyine yetmeyecek mi dersiniz?

Sürekli takip et arada 4000 TL civarına vitesli ilanlar görüyorum temiz ise havada kapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı