Logitech G29 almak mı yoksa ehliyeti beklemek mi?

Cemkayaci34

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncellikle çok kararsız kaldım 2-3 ay bekleyip Logitech G29 alıp oynamak mı yoksa yaz ayları bittikten sonra ehliyet almak mı mantıklı düşündükçe her ikisi de diyorum ama maalesef birini seçmeliyim. Siz olsanız hangisini seçerdiniz, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gibi olma, git ehliyetini al bence, tabii araba varsa. Yoksa bence acelesi yok ehliyetin. Ben araba olmasına rağmen ve ehliyet paramı biriktirdiğim halde hala üşenip yazılmıyorum kursa. G29 falan şu an bir ehliyet parası gerçekten, hiç gerek yok.

Araba ehliyeti mi? Motor ehliyeti mi?

Bence G29.

Araba Ehliyeti Hocam Motor Tutkum Yok 🙏🏻
Benim gibi olma, git ehliyetini al bence, tabii araba varsa. Yoksa bence acelesi yok ehliyetin. Ben araba olmasına rağmen ve ehliyet paramı biriktirdiğim halde hala üşenip yazılmıyorum kursa. G29 falan şu an bir ehliyet parası gerçekten, hiç gerek yok.

Bencede araba ehliyeti alacağım çünkü 2.el G29 neredeyse temizi sıfıra yakın zaten almak istesemde 3-4 ay bekleyeceğim e ben 3-4 ay beklemişken 2 ay daha bekler gerçek araba sürerim.

Ehliyeti aldıktan sonra kullanacağın araban yoksa süs niyetine bekleyecekse ehliyet gerek yok bence. Al G29'u bak keyfine.

Geri
Yukarı