Logitech G29 ikinci el alınır mı?

ONEFIRE

Femtopat
Daha fazla  
Yazın yeni bir PC ve direksiyon seti almayı planlıyorum. Rampage'in falan direksiyon setleri de fiyatlarını hak etmiyor. Logitech G29 da 10k olduğu için ikinci el almayı düşündüm. Bir sıkıntı çıkar mı veya yaza kadar ucuzlar mi?

Yazın yeni bir PC ve direksiyon seti almayı planlıyorum. Rampage'in falan direksiyon setleri de fiyatlarını hak etmiyor. Logitech G29 da 10k olduğu için ikinci el almayı düşündüm. Bir sıkıntı çıkar mı veya yaza kadar ucuzlar mi?

Hocam öncelikle test etmeniz lazım direksiyon setlerini test etmeden almak çok zor.

Ben sana direk sorman gerekeni söyleyeyim assetto trafik modu girmiş mi onu sor ağzını yoklayarak oynadıysa koşarak kaç o direksiyon setinden sana hayır gelmez.

O direksiyon setini onda kullanmayacakta nerede kullanacak bu adam?

O makası atarken direksiyona verilen hasarı kendimden biliyorum 6senedir ETS'de vb simulasyon oyunlarında kullandığım direksiyon sağlam bir şekilde işini görürken assetto oynamaya başladığımdan beri vites bozuldu direksiyon dişlileri bozuluyor bunu şimdi sallıyor bu sanıyorsun ama bu bir tek bende olmadı bunu birçok yaşayan insan var.

Çok çok yüksek ihtimalle ucuzlamaz. Ben geçen senelerde 2300'e vites dahil çok temiz almıştım arada oynuyorum. Temizini bulursanız kaçırmayın.
Baya ucuza almışsın dostum güle güle kullan

Hocam öncelikle test etmeniz lazım direksiyon setlerini test etmeden almak çok zor.
Sahibindenden fln almayı düşünüyorum da yakınlarda bulursam belki ikinci el alabilirim para olursa hiç ikinci ele bulasmam

O makası atarken direksiyona verilen hasarı kendimden biliyorum 6senedir ETS'de vb simulasyon oyunlarında kullandığım direksiyon sağlam bir şekilde işini görürken assetto oynamaya başladığımdan beri vites bozuldu direksiyon dişlileri bozuluyor bunu şimdi sallıyor bu sanıyorsun ama bu bir tek bende olmadı bunu birçok yaşayan insan var.
Direksiyon setleri bu şekilde kullanılmak için de tasarlanıyor. ETS'de sakince direksiyon çevirmek gibi aynı zamanda drift yapmak ya da yarışırken arabanın spin atmasını önlemek için ani bir şekilde counter steer yapmak da direksiyonu kullanırken yaşayabileceğimiz durumlar. Demek istediğim direksiyonlar sert kullanılmak için tasarlanır. Sonuç olarak ortada bir force feedback efekti veren bir motor var ve bu motora karşı güç uygulama prensibi ile sürüyoruz araçları. Bu anlamda dediklerinizin bir tesadüf olduğunu ve en azından belli bir seviyedeki direksiyonların bu tarz şeyler için yeterince dayanıklı olduğunu düşünüyorum.

Direksiyon setleri bu şekilde kullanılmak için de tasarlanıyor. ETS'de sakince direksiyon çevirmek gibi aynı zamanda drift yapmak ya da yarışırken arabanın spin atmasını önlemek için ani bir şekilde counter steer yapmak da direksiyonu kullanırken yaşayabileceğimiz durumlar. Demek istediğim direksiyonlar sert kullanılmak için tasarlanır. Sonuç olarak ortada bir Force feedback efekti veren bir motor var ve bu motora karşı güç uygulama prensibi ile sürüyoruz araçları. Bu anlamda dediklerinizin bir tesadüf olduğunu ve en azından belli bir seviyedeki direksiyonların bu tarz şeyler için yeterince dayanıklı olduğunu düşünüyorum.

Dostum bak ben de biliyorum ben Thrustmaster T300RS G29 G27 DFGT T150 kullandım assetto gibi oyunlar oynayacaksan ve bütçen yetiyorsa Thrustmaster alacaksın G29 dişlileri bozulduğundada o drift yapmak için tasarlanır dediğin yorumu tekrar okuyacağım garanti dışı kalıyor kullanıcı hatasından dolayı ve tamir ücretide ürünün kendi fiyatına yakın oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı