Logitech G29 nasıldır?

Slimshady313

Decapat
Sizce G29'un fiyatı yakın zamanda düşer mi yoksa 2500'e kıyıp alınır mı? Gran turismo Sport aldım direksiyonla oynama hevesiyle sonra kaldı öyle fiyatlardan alamadımda bayadır.

Dostum sana şöyle söyleyim. 1.5 sene önce vitesle birlikte 1299 TL'ye aldım. Şu an fiyatı uçtu daha da uçacaktır. Bence 2. ele yönelin. Gerçekten temiz kullanılmış güzel direksiyonlar vitesiyle çok daha ucuza satılıyor. Aklınızda bulunsuz thrustmaster, Logitech ve fanatec bu işin en iyilerdir. Güvenebilirsiniz.

O kadar vermek yerine 2.el'de daha ucuz markaları tercih edebilirsiniz. Ben bırakın 2500'ü 1000TL vermezdim :).
işte ps4 için ucuz markalar olmuyo malesef :(
Dostum sana şöyle söyleyim. 1.5 sene önce vitesle birlikte 1299 TL'ye aldım. Şu an fiyatı uçtu daha da uçacaktır. Bence 2. ele yönelin. Gerçekten temiz kullanılmış güzel direksiyonlar vitesiyle çok daha ucuza satılıyor. Aklınızda bulunsuz thrustmaster, Logitech ve fanatec bu işin en iyilerdir. Güvenebilirsiniz.

Bu 2500 2000 zaten Letgo'da 2.el fiyatları dostum. 0'ı Hepsiburada vs gibi yerlerde 3500 arası.
Paraya kıyıp alın yoksa zam gelecektir.

Bu ülkede fiyatı düşen ürün olmamıştır. Dolar bir gecede 1₺ seviyesine geldiğini varsaysak fiyatlar asla düşmez. Tam aksine alım gücü yükseldi diye zam yaparlar. Şeref yoksunu olmak böyle bir şey. Biraz ütopik oldu ama neyse...

O kadar haklısınki bıktım bu ülkeden ah ahh araba parasına oyuncak alıyoruz.

Bu 2500 2000 zaten Letgo'da 2.el fiyatları dostum. 0'ı Hepsiburada vs gibi yerlerde 3500 arası.

sence bu kadar ucuz olanlar güvenilir mi? geçen letgoda böyle ucuzlar hep dolandırıcı falan çıktıydı

Yeni konular

Geri
Yukarı