Logitech G300 Alternatifi Mouse

quizcik

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Buraya konu açmıştım geçenlerde G300'mü yoksa Bloody V7'mi alsam diye. Ve ben markasına güvenerek G300 aldım ancak pişmanım. Çünkü mouse çok küçük ve benim mouse yi kavramam lazım parmaklarımın yarısı dışarıda kalıyor. Yakın fiyata var mıdır başka önerileriniz ?

G300 Claw tipi tutulur. Tüm elinle kavrasan rahatsız olursun. Çokta yakın fiyat değil ama su sıralar Ozone markası dikkatimi çekiyor. Neon modeline bakabilirsiniz.

G300 Claw tipi tutulur. Tüm elinle kavrasan rahatsız olursun. Çokta yakın fiyat değil ama su sıralar Ozone markası dikkatimi çekiyor. Neon modeline bakabilirsiniz
Battlefield'da çok zorluk yaşadım Claw tipi ile oyun oynayamam ben. Kavrayarak alışmışım. Söylediğiniz ürün Türkiyede satılıyormu ? Bu arada internetten sipariş vermeyeceğim. Her yerde bulunabilecek bir ürün olursa iyi olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı