Logitech G300 Su Teması Sonrası Tekerlek Çalışmama Sorunu

Dwarve

Hectopat
Selamlar. Geçenlerde masaya su döküldü ve Logitech G300 mouse'umun altlarına doğru girdi. Mouse'u hemen kuruladım peçeteyle ve tuşlarının çalıştığını gördüm hiçbir sıkıntı yoktu. Fakat 1-2 saat sonra mouse tekerleğinin çalışmadığını fark ettim. Tekerleğe bastığım zaman yani tuş kısmı çalışıyor hatta sayfalarda bu şekilde aşağı yukarı yapıyorum fakat normal tekerlek çalışmıyor sayfalarda ya da oyunlarda aşağı yukarı yapamıyorum. Bu olaydan 1 gün sonra tekrar çalışmaya başladı o gün çalıştı fakat o günden beri yine çalışmıyor. Su 1 hafta önce falan döküldü biraz geç kaldım sanırım fakat şu an yapabileceğim herhangi bir şey var mı? Mouse'umun içi açılmıyor en fazla sağ ve sol tuşlarının olduğu yeri 2-3 santim kaldırabiliyorum. Oradan saç kurutma makinesinin soğuk kısmıyla kurutmayı denedim 1-2 dakika boyunca fakat yine de olmadı. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçini açtım şeritlerin altında vida varmış şeritleri kaldırıp açtım tekerleği bir güzel temizledim kuru peçeteyle birde kuruladım saç kurutma makinesinin soğuk tarafıyla ama yine çalışmadı :( oksitlenmiş ise ne olacak? Yeni mouse mu alacağım :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı