Logitech G300 vs A4 Tech Bloody V3

spam06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en fazla 90 TL bütçem var. Ben CS:GO için mouse almaya karar verdim ve ele oturmasını, büyük olmasını istiyorum. Benim gönlüm a4tech v3'ten yana. Çünkü hem istediğim gibi hem de yanlarında tuş var. G300'ün ise mouse üzerinde tuşu var ve bazı kişiler oyunda sıkıntı yapıyor o tuşlar diyor. Bazıları ise sıkıntı yapmaz ve a4tech çöp mouse diyor, halbuki a4tech ürünlerine düzgün kullanırsan ömürlük diyenler de var. Sizce hangisini alıyım? En önemli kriterim ele oturması, en az 1.5-2 yıl dayanabilmesi ve Cs: Go 'da kendini farkettirmesi.

Eğer elin büyükse ve oturmasını istiyorsan V3 daha iyi bir tercih olur diye düşünüyorum. G300 hem küçük hemde tutuş şekli öyle değil.

Bende almayı düşünüyorum ya G300 ya da V3 internetden ucuz site sıralaması falan yapabilir fikir edinebilirsin çok saçma fiyatlara satanlar var 80 90 liralık aletleri.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı