Logitech G300S Bağlantı Kesilme Sorunu

shinqai

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazmış olduğum gibi Logitech marka G300S faresine sahibim. Yaklaşık 1 hafta önce satın aldım ve o zamandır fareyle ilgili bir problem var. Özellikle PUBG oynarken fare sürekli takılıyor. Bu konu daha önce açılmış ama hala çözemedim sorunu. Windows'tan USB çıkarırken çıkan ses gibi bir ses çıkıyor fare 1 saniye çalışmadıktan sonra yeniden bağlantı sesi geliyor. Bu arka arkaya neredeyse sürekli oluyor. Bunu nasıl çözebilirim? Sizce fare ile ilgili donanımsal bir problem mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB sesi geliyorsa kasa USB girişlerinde sorun olabilir. Bir başka donanım taktığında aynı ses olmuyorsa farenin USB ucunda ya da kablosunda sorun olabilir. Benim PC'deki USB girişlerinden birinde de sıkıntı var, ister klavye-fare ister gamepad olsun, taktıktan sonra kullanırken bahsettiğin ses gidip geliyor. Takılmalar oluyor. Bazen tekrar çıkarıp takmadan düzelmiyor.

Zaten daha önceki faremle aynı porta takmıştım. Eskisinde sıkıntı olmuyordu. Neyse fareyi garantiye yollarım olmadı. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

Aynı fare bende var uygulamadaki renkteki ile fare farklı bir renk gösteriyordu bi arada sağ tuşu çalışmıyordu aldım fareyi vurmaya başladım çalışmaya başladı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı