Logitech G300s donuyor

Wolf_99

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G300s mousem var ve mouse durup dururken kapanıyor. Bir süre bekleyince tekrar çalışmaya başlıyor. Gerek oyun oynarken, gerekse internette gezinirken inanılmaz sinir bozuyor. Yardım edebilecek var mı?

Bende de sebebini anlayamadığım şekilde temassızlık veya donma diyebileceğimiz durum oluyor. Hala anlayamıyorum internet ya da mouse kaynaklı olup olmadığını, oyun sırasında karşımdakine sıktığım halde herhangi bir şey olmuyor bakarak ölüyorum:( Eğer kronik bir problemse ben de ona göre yeni mouse arayışına başlayayım:/

Daha 2 hafta önce bu sorunu çözdüm. Anlık olarak aygıtın gidip gelmesi içerde kalan kablo kısmının temassızlık yapması. Eğer az bir şey sök-taktan anlıyorsan kabloyu biraz kesip yeniden lehimle. Sorunun %100 çözülecek.
Maalesef pek anlamıyorum :/ Ama tavsiyen için teşekkür ederim.

Bende de sebebini anlayamadığım şekilde temassızlık veya donma diyebileceğimiz durum oluyor. Hala anlayamıyorum internet ya da mouse kaynaklı olup olmadığını, oyun sırasında karşımdakine sıktığım halde herhangi bir şey olmuyor bakarak ölüyorum:( Eğer kronik bir problemse ben de ona göre yeni mouse arayışına başlayayım:/
Evet oyunlarda gerçekten sıkıntı yaratıyor maalesef.
Yani bunu yapmasının nedeni içerde kalan kablo kısmının temassızlık yapması.
Anladım gerekirse o işlerden anlayan birine yaptıracağım.Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı