Logitech G300S ile Yapılan Makronun LoL'de Algılanmaması

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
İyi günler, Logitech G300S mouse'a sahibim ve makro ayarlarını yaptım fakat ne CS:GO'da ne LoL'de işe yaradı. Tuşları denedim çalışıyor, profili test et dediğimde makro kurduğum tuş hariç hepsini algılıyor. Makro kurmadığım, normal bir windows işlem ataması yaptığımda algılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoda da gördüğünüz gibi farklı bir komut atadığımda çalışmıyor. İade edip yenisini mi alsam?
Dostum aynı soruna bende sahibim cs go için makro ayarlıyorum teste girdiğimde çalışmıyo oyundada aynı şekilde fakat varsayılana döndürdüğümde testte çalışıyo tuş sorunun çözümünü bulursan senden bi pm beklerim dostum :):):)

Dostum aynı soruna bende sahibim cs go için makro ayarlıyorum teste girdiğimde çalışmıyo oyundada aynı şekilde fakat varsayılana döndürdüğümde testte çalışıyo tuş sorunun çözümünü bulursan senden bi pm beklerim dostum :):):)

Ben varsayılan profili de o yaptığımda yine de olmuyor. Çözümü bulursam yazıcam yoksa yarın geri götürücem.

Sorun bilgisayarla ilgili olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı