Logitech G300s incelemesi

Öncelikle merhaba. Şimdi sizlerle birlikte Logitech G300s oyuncu faresini inceleyeceğiz.

Tasarım

G300s, Logitech G300'ün yenilenmiş versiyonu. Eski versiyondaki gri üst yüzey ve Logitech logosu yerini siyah yüzey ve G logosuna bırakmış. Yan yüzeyler siyah kauçuktan iken eski versiyondaki kırmızı taban yerini mavi tabana bırakmış. Bu tasarımın küçük ellere göre olduğunu da söylemeliyim.

downloadfile-3.png

Aydınlatma

Farenin sağ ve solunda kauçuk yüzeyin üzerinde 7+1 renkli aydınlatma bulunmakta. Kendi yazılımından bu ışıkları sadece sabit yakabiliyoruz ancak oyunlara ve diğer G ürünlerimize göre renk değiştirebiliyor fare.

Fonksiyonlar ve Yazılım

2400DPI olan faremizin programlanabilen 6 Makro tuşu bulunuyor ve bu tuşlar çok geniş bir yelpazede programlanabiliyor. Aynı zamanda yazılım güncelleme de alıyor ve kullanımı biraz karmaşık olsa da rahat.

images-1.jpg

Kullanım ve Hissiyat

Fare, küçük ellere hitap ediyor ve kullanımı rahat, ayrıca hafif bir fare. Kullanırken yorulmuyorsunuz.

Kullanıcı Değerlendirmesi

G300s'i kullandığım süre boyunca memmun kaldım. Ancak şu anda tavsiye etmiyorum zira hem fiyatı 2 kat arttı hem de rakipleri güçlü ve G300 artık çok eskidi. Benim size tavsiyem G102, Rival100 ya da Harpoon RGB olurdu. İncelemeyi okuduğunuz için teşekkür ederim.

downloadfile-2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosadan almıştım, 2 yıl kullandım, 2 yıl sonra kablosu bozuldu. Eğer örgülü kablosu olsaydı 4 yıl bile dayanabilirdi. Şuan ise eski farem olan Everest X7 faresini kullanmaktayım. Elimi çok terletiyo. En yakın zamanda Bloody A9081 almayı düşünüyorum.

Yaklaşık 4 yıldır G300 kullanıyorum. Gerçekten tabiri caizse taş gibi cihaz. Sadece çok kirleniyor tek sorunu o.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı