Logitech G300S İyi midir?

Sol tuşunun 1 yıl ardından bazen basmamaya başlaması dışında bir sorun yaşamadım. Tavsiyem alacaksınız sakın garanti belgesini kaybetmeyin. :D

Şu an aktif olarak kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım Logitech Gaming Software ile bir kaç ayar yaparsan kendine daha uygun bi mause elde edersin. Not olarak ; ben 300s i g103 klavye ile kullanıyorum gayet memnunum.

gayet başarılı bir fare. f/p ürünü ben 2 sene kullandım csgo için, sonradan profesyonel oynamaya başladığım için rival'e geçtim. Oldukça rahat ve ergonomik bir fare tavsiye ediyorum.

Sağ el ve sol el kullanımı için uygun. Test ettim, DPI seviyesi nedense düşük geldi. Evde kullandığım 20 TL'lik Bewell marka farem daha hızlı ve elim için daha uygun. Durum böyle olunca G300S'i o fiyat için beğenmedim. Bewell faremi 2 yıldan uzun süredir kullanıyorum, tek bir eksisini gördüm. USB giriş yeri biraz kalitesiz, yerinden oynatınca bazen temassızlık oluyor. O da çok az oluyor. Yani Bewell BW-10 (modeli bu olması lazım) faremden memnunum.

@Silinen üye 250-2.500 DPI arası ayarlayabiliyorsun. Arttırmayı denedin mi ? söylediğin fare bewell'in DPI değeri 1.500 ve 2.000, g300s ise 250 ile 2.500 arasında istediğin gibi ayarlayabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı