Logitech G300S Oyuncu Faresi İncelemesi

Merhabalar, bugün 2-3 ay önce MediaMarkt'tan 75 TL'ye aldığım G300S fareyi inceleyeceğim. Yazılımını kullanmak çok kolay, bedava ve Logitech sağolsun yazılım Türkçe. Link: G300S Optical Gaming Mouse - Logitech Support. Bence A4 Tech X7 ile karşılaştırılamaz. Eski A4 Tech fare elimi çok terletiyordu, G300S 'de hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. 2500 DPI olduğuna bakmayın 3000 DPI Everest'leri döver :D. Geçelim ürünün iyi ve kötü özelliklerine.

İyi Özellikler

- Rengarenk ışıkları var.
- Bol bol makro tuşu var.
- Yazılımı çok kullanışlı, bedava ve en önemlisi türkçe.
- Kablosu çok uzun.

Kötü Özellikleri

- G300'de 3 yıl garanti var, G300S'de 2 yıl garanti var.
- G300 ile aralarında hiç bir fark yok ancak 15 TL daha pahalı.
- Scroll tuşu bir süreden sonra çok ama çok az bir ses yapıyor zaten kulaklık ile kullandığım için sıkıntı olmuyor.
- Bir simetri hastası olarak ne kadar görünmese de altındaki sensör ortaya konulabilirdi.

Resimleri:
20150916_142304[1].jpg
20150916_142439[1].jpg
G300S 1.jpg
G300S 2.jpg

Not: Mağazada 90-100 TL arası bir fiyat ancak internet üzerinde 75 TL.

Son düzenleme:
Arkadaşlar A4 tech X7 mi yoksa G300s mi sizce ?
Ben 2013'ün yazında X7-F5 almıştım hala kullanıyorum. G300S çok küçük mouse olduğu için tercih etmemiştim. Eğer avuç içi mouse kullanıyorsanız G300S alabilirsiniz. Bu arada X7'ler yerine Bloody serisine bakmanızı öneririm.

Ben 2013'ün yazında X7-F5 almıştım hala kullanıyorum. G300S çok küçük mouse olduğu için tercih etmemiştim. Eğer avuç içi mouse kullanıyorsanız G300S alabilirsiniz. Bu arada X7'ler yerine Bloody serisine bakmanızı öneririm.
Bundaki Anti Vibrate özelliği hoşuma gidiyor ve USB'nin veri hızı yüksek olması da iyi onun için A4 tech düşünüyorum. Bütçem max 65 TL

Yahu nasıl bozuyorsunuz anlamıyorum. Yada sadece sizdemi sıkıntı oluyor. G300 modelini kullanıyorum 2 yıldır. Tek bir sıkıntısı yok.

Mouse düzeldi. [emoji4] Eskiden sağ tık bazen basmıyordu. Artık basıyor. Bildirim düşünce aklıma geldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı