Logitech G300S vs A4Tech XL 750BH

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Piyanist89

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Zula oyunu için makro mouse düşünüyorum. Bütcem 100 TL. Bu 2 ürün arasında tavsiyeniz hangisi? 100 TL'ye kadar önerebileceginiz bir mouse var mı? Sadece Zula oynuyorum. Logitech 6 tus A4tech ise 4 tus macro var. Çok fazla tuşa gerek var mı?

Logitech G300S
Logitech G300s Kablolu Oyuncu Mouse + Mousepad Fiyatı

A4tech X7
A4 Tech XL-750BH Bronz Lazer Oyuncu Mouse Fiyatı

Alternatif olarak şunlar da var:

Frisby Fm-g3280k Macro Kablolu Oyun Gaming Mouse + Mouse Pad Gx6 - n11.com

Everest SGM-X9 Siyah Oyuncu Mouse + Mousepad Fiyatı

Zula için fareye gerek yok ki. :D Aralarından G300S. Ancak fazla tuşa gerek yok. Bütçe arttırabilirsen Corsair Harpoon ya da G102 öneririm.

Pay to Win oyunlar için ekipman alımı doğru değil. Zaten gelişmiş bir oyun da değil Zula. Aynı zamanda bir FPS oyunu. Bu sebeple de makroya gerek yok.

Öneriler için teşekkür ederim. Zula'da FN Fal Zula parası ile alınıyor ve gerçekten çok tepiyor bu tepmeyi engellemek için istiyorum. Şu anda kararsız kaldıgım 2 ürün şunlar.
  1. Logitech G300s
  2. A4tech Bloody V7m
A4tech 3. core için ücret istiyormuş. İnternette cracklari var ama gerçekten işe yarıyor mu bilemiyorum. Aldıktan sonra crackler fake olur diye korkuyorum sonra yazılım almak zorunda kalmayalım.

Bloody 5 için crack varmış. Bloody 5 yazılımında V7m kullanabilir miyiz acaba? Yani yazılımla mousenin modeli fark ediyor mu?
Logitech G300s almış bulunmaktayım. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Ancak mouse silah tepmesini engellemez. Oyunla ilgili bir durum. İyi oyunlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı