Logitech G300S vs. G102

Elinize uygun olanı seçin ama G102 daha iyi.
Prodigy ile lightsync arasındaki fark: Lightsync modeli Prodigy'nin bir üst modeli gibi düşünebilirsiniz. Prodigy'de bulunan çift tıklama tarzı sorunları düzeltmişler ve arkasına gökküşağı renkleri bulunan bir RGB eklemişler. Prodigy'de aynı anda sadece tek renk açılabiliyor.

G102 kullanıyorum ve memnunum. Ayrıca "Prodigy" modeli sorunlu diye biliyorum. Ben LightSync kullanıyorum. G300S elinize biraz büyük gelebilir, makroya alışık değilseniz eliniz makro tuşlarına değebilir. Rahat ve yumuşak kullanım istiyorsanız G102 LightSync.

G102 kullanıyorum ve memnunum. Ayrıca "Prodigy" modeli sorunlu diye biliyorum. Ben LightSync kullanıyorum. G300S elinize biraz büyük gelebilir, makroya alışık değilseniz eliniz makro tuşlarına değebilir. Rahat ve yumuşak kullanım istiyorsanız G102 LightSync.
Aktif olarak G102 Prodigy modelini kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Kendim G102 Prodigy kullanıyorum aralarındaki fark lightsyncdeki ışıklar daha iyi sensörü biraz daha iyi DPI'da farklı lighsync modelini öneririm.

Elinize uygun olanı seçin ama G102 daha iyi.
Prodigy ile lightsync arasındaki fark: Lightsync modeli Prodigy'nin bir üst modeli gibi düşünebilirsiniz. Prodigy'de bulunan çift tıklama tarzı sorunları düzeltmişler ve arkasına gökküşağı renkleri bulunan bir RGB eklemişler. Prodigy'de aynı anda sadece tek renk açılabiliyor.

Fiyat farkı yok bu ıkısı arasında neden acaba
başka bu fıyatlarda oerebılcegın mouse var mı yoksa da bu mouseler sence iyi midir hocoam

Sizce CS:GO'da iyi spray atabilir miyım G300S gıbı mouselarda iyi spray atabılıyorum yuvarlak olan mouselarda yani yanı lıghtsync almam lzaım dıger urun Prodigy bozuk galıba hocam dedıgınız gııbı

İki mouse arasında kaldım. G102 ya da G300S. Ortalama 200 TL fiyatları var, sizce hangisini almalıyım? Ve G102'nin Prodigy ve LightSync arasındaki fark nedir?
Oynadığım oyunlar: CS:GO, Valorant, LoL...
Kuzenimde g300s vardı 3-4 yıla kadar kullanmıştı sadece sağ tıkı bozuktu oda hor kullandığından dolayı eğer dayanıklı istiyorsan g300s alabilirsin ama eline göre g102 alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı