Logitech G300s yerine Steelseries Rival 110 alınır mı?

Kutay Yağcı

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda fare olarak G300s kullanıyorum ve maksimum DPI değeri 2500. Ayrıca biraz küçük geliyor. Bunun yerine 7200 DPI değerine ulaşan Steelseries Rival 110 faresini alsam mı diye düşünüyorum. Alanım biraz dar olduğu için DPI değerini yüksek istiyorum ancak G300s'i kenara koyup Rival 110 almak da aptallık olur mu diye düşünmeden edemiyorum. Sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir, BiM'e 139 Liraya gelecek. Yine de eğer ekranın 2K veya 4K değilse 2500 DPI nasıl yetmiyor ki. 4K kullanıyorum 5.000 DPI'dan yukarı çıkınca imleç uçuyor.
2500 dpi masaüstünde gayet yeterli ancak bazı oyunlarda daha yüksek dpi değerlerine çıkmak istiyorum. Biraz da g300s modelinin elime tam oturmaması söz konusu, yandaki tuşları kullanırken sorun yaşayabiliyorum. Rival 110 daha uygun gibi gözüküyor. Aslında yeni mouse almayı düşünmüyordum ama BİM'e uygun fiyata geldiğini görünce almaya heveslendim.[emoji1]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı