Logitech G300s'e Benzer Fare Tavsiyesi

TrBrutal

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir Logitech G300S kullanıyorum fakat son bir kaç aydır kablosunda bir sorun var. Eğer yerinden oynarsa, mouse çalışmıyor ve bu olay son zamanlarda dahada çoğaldı. Neredeyse hiç çalışmamaya başladı. G300S tam elime oturan, çok rahat ettiğim bir fareydi. Yeniden G300s+Mousepad almayı düşünüyorum, alınır mı? Alınmazsa ne alabilirim? Max bütçem 250. Mümkünse yanında mousepad olursa sevinirim.

G300s'e benzeyen Steelseries Rival 300S var. Rival 300S Teknosa'da 249 TL ( tam tutturdum :) ) .

G300s'e benzeyen Steelseries Rival 300S var. Rival 300S Teknosa'da 249 TL ( tam tutturdum :) ) .
LOGITECH G300S Gaming Mouse + Pad Hediyeli bunu alıp klavye için bütçemi arttırsam daha mantıklı olurmu çünkü g300s'e baya alıştım başka yerde oynayınca vs rahat oynayamıyorum. eğer rival 300s alırsam tam elime oturacağına rahat edeceğime emin değilim [Sadece LoL oynuyorum]

LOGITECH G300S Gaming Mouse + Pad Hediyeli bunu alıp klavye için bütçemi arttırsam daha mantıklı olurmu çünkü g300s'e baya alıştım başka yerde oynayınca vs rahat oynayamıyorum. eğer rival 300s alırsam tam elime oturacağına rahat edeceğime emin değilim [Sadece LoL oynuyorum]
Bence daha mantıklı olur. Bende 3-4 ay sonra yeni PC alcam bide yayın yapcam yayınada Logitech g300s alcam boşver Logitech bin basar.

G300s bana göre en iyi farelerde ilk üçtedir aşırı rahat ve aşırı sağlam çok kez yere düştü 1-2 kere fırlatma olayı oldu ama hiç birşey olmadı sadece kablosunda sorun var onunda benden kaynaklandığını düşünüyorum almanı öneririm. uygalaması çok işe yarıyor csde mesela zıplamayı mikrofonu açmayı tuşlara atayabiliyorsun
Bence daha mantıklı olur. Bende 3-4 ay sonra yeni PC alcam bide yayın yapcam yayınada Logitech g300s alcam boşver Logitech bin basar.

G300s bana göre en iyi farelerde ilk üçtedir aşırı rahat ve aşırı sağlam çok kez yere düştü 1-2 kere fırlatma olayı oldu ama hiç birşey olmadı sadece kablosunda sorun var onunda benden kaynaklandığını düşünüyorum almanı öneririm. uygalaması çok işe yarıyor csde mesela zıplamayı mikrofonu açmayı tuşlara atayabiliyorsun
Yalnız bahsettiğiniz özellik bu ve bunun üstündeki fiyat bandında bütün mouselarda var. Biraz fazla yüceltmişsiniz gibi mouse'u :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı